Літні сарафани – модні новинки та тренди (50 фото)

Літні сарафани: модні новинки та тренди (50 фото)

Чи можна знайти в спеку щось комфортніше та легше за літній сарафан? Ми абсолютно впевнені, що в гардеробі кожна модниця повинна мати хоча б кілька різних моделей. І сьогодні зібрали для тебе найактуальніші тренди року!

1. Ажурні сарафани

Кружево та в’язані орнаменти – справжні зірки літніх колекцій цього року. Класика – чорні та білі сарафани, але також дуже популярна пастельна колірна гама саме в такому ажурному виконанні. До речі, якщо ти любиш рукоділля, саме час дістати гачок та спиці!

Ажурні сарафани
Ажурні сарафани

2. Сарафани із етнічними мотивами

Безперечно найкращий вибір для любителів яскравих та епатажних луків! Складні контрастні орнаменти та різноманітність декору поєднуються з натуральними тканинами та простими базовими силуетами. У році сарафани в етно-стилі вільні, широкі, рухи, що летять і максимально не сковують.

Сарафани з етнічними мотивами

3. Рюші, волани та волани

Актуальні літні сарафани – це торжество багатошаровості та складного декору. Волани, оборки, складки та рюші роблять буквально скрізь – на плечах, на ліфі, по подолу. Щоб одяг не здавався надто важким для спекотного літа, дизайнери використовують тонкі натуральні тканини.

Рюші, волани та волани
Рюші, волани та волани

4. Літні сарафани пліссе

Тонкі плісовані тканини, що струмують, просто ідеальні для романтичних образів. Чудово виглядає багатошарове пліссе по всій довжині з відкритими плечима. Більше класичний варіант – плісирований низ сарафану від талії. А ще це чудовий фасон, щоб приховати дрібні вади фігури за бажання.

Літні сарафани пліссе
Літні сарафани пліссе

5.Нюдові літні сарафани

Дуже цікавий тренд цього літа – ніжні мереживні, сатинові або шовкові сарафани, які практично зливаються з тоном шкіри. Виходить ніжний і відвертий, але зовсім не викликає і не вульгарний образ.

Нюдові літні сарафани