Жіночі пальта, весна – наймодніші моделі (фото)

Жіночі пальто, весна: наймодніші моделі (50 фото)

Що може бути кращим і красивішим за елегантне жіноче пальто з приходом весни? Але тут важливо вгадати із вдалою та актуальною моделлю, а це вже завдання складніше. Спеціально для тебе розібралися у модних трендах та новинках весни року!

1. Бежеве пальто

Безмовний лідер весняного сезону цього року – бежеве пальто. Причому форма та фасон можуть відрізнятися, але відтінок залишається незмінним. Елегантний беж легко доповнить будь-які образи – від класики до яскравого стрит-стайлу.

Бежове пальто
Бежове пальто

2. Букле

М’який та теплий матеріал трохи нагадує плюш. Пальто букле – вовняне або кашемірове, тому воно потребує дбайливого поводження. Але чудово врятує тебе від прохолодного весняного вітру.

Букле

3.Коротке пальто

Укорочене пальто зберігає форму та основні обриси, але за довжиною більше нагадує куртку. Це твій вибір, якщо ти активна та багато рухаєшся!

Коротке пальто
Коротке пальто

4. Пальто на запах

Модні пальта на запах навесні року схожі на недбалий халат із таким же недбалим поясом. Вони легкі та розслаблені, але водночас витончені. Особливо гарна пастельна гама, а ще – сірі та сталеві відтінки.

Пальто на запах
Пальто на запах

5. Пальто оверсайз

Велике вільне пальто виглядає трохи незвично, але впевнено продовжує витісняти добре знайомі оверсайз куртки та толстовки. Воно легко впишеться навіть у спортивний міський образ.

Пальто оверсайз

6.Тварини принти

Те, що ще недавно вважалося викликаючим кітчем, зараз знову стрімко вривається у тренди. Крім леопардового принту можна зустріти зебру та далматинця. Головне – вибирай до такого пальта монохромний мінімалістичний образ!

Тварини принти

7. Урожай пальто

Незвичайні рукави, химерна фурнітура, стилізація під вікторіанський стиль чи шинель – всі ці елементи віртуозно поєднує вінтаж. Таке пальто – це завжди пальто з історією!

Вінтажне пальто
Вінтажне пальто