З чим носити шкіряні штани – модні образи та поєднання (50 фото)

З чим носити шкіряні штани: модні образи та поєднання (50 фото)

Поки одні радіють поверненню шкіри до трендів, інші гадають, що ж із нею поєднувати. Але ми вже точно знаємо відповідь це питання. Давай нарешті розберемося, із чим носити шкіряні штани!

1. Шкіряні штани з класичним піджаком

Почнемо з офіційної та ділової класики, у якій усе залишається як і раніше. Тільки уникай надмірно облягаючих силуетів, а в іншому – дай волю фантазії. Дивовижно виглядають укорочені штани на високій посадці із заправленою однотонною сорочкою та класичним піджаком поверх. Особливо – у складних цікавих кольорах, на кшталт бордового, смарагдового чи пісочного.

Шкіряні штани з класичним піджаком
Шкіряні штани з класичним піджаком

2. Шкіряні штани та прозора блузка

Такий ефектний образ будується на контрасті матеріалів. Шовк, що летить, або шифон у поєднанні з щільною шкірою здається ще делікатніше і легше.Вибирай вільні білі або чорні блузи з пишними рукавами-балонами, воланами або зав’язками. Залежно від аксесуарів цибулю можна навіть зробити трохи фентезійною або піратською.

Шкіряні штани та прозора блузка
Шкіряні штани та прозора блузка

3. Шкіряні штани з худорляння

Весь секрет у перетині стилів! Тому сміливо вибирай спортивні худі чи толстовки. На кожен день сюди підійдуть кросівки на платформі, а ось щоб зробити таку базову цибулю наряднішою – підбери до неї туфлі на невеликому підборі.

Шкіряні штани з худої
Шкіряні штани з худої

4. Шкіряні штани з об’ємним джемпером

Тут головне дотримуватися двох правил. По-перше, джемпер повинен бути дійсно великим і об’ємним, з довгим рукавом, спущеними плечима і всіма атрибутами. По-друге, вибирай прямі штани чи карго. І тоді досить недбало заправити джемпер за пояс з одного боку.

Шкіряні штани з об'ємним джемпером

5. Шкіряні штани та оверсайз

Вузькі шкіряні штани з безрозмірними светрами та толстовками нижче за середину стегна – вже давно не новина. У році оверсайза стає ще більшою. Замість «вузкачів» вибирай прямий або навіть трохи розширений крій. А зверху можна накинути пальто чи піджак.

Шкіряні штани та оверсайз
Шкіряні штани та оверсайз