Як правильно носити сліпони, з шкарпетками або без, можна на босу ногу

Взуття на плоскому ходу давно стала не тільки зручною, але і стильною і модною. Різноманітні кеди, кросівки, лофферы, сліпони стали не тільки чоловічим одягом, а й важливою деталлю гардеробі стильної дівчини. Але як правильно носити сліпони – з шкарпетками чи без? Давайте з’ясуємо, що говорять з цього приводу стилісти.

Є взуття, щодо якої не виникає питань, варто надягати під неї шкарпетки. Але в деяких випадках це досить спірне питання, яке залишається відкритим. І все ж, носять сліпони з шкарпетками? Давайте копнемо глибше!

Головне, на що варто звернути увагу, що фактично вся літнє взуття носити без шкарпеток, але в офіційному стилі, наприклад, з костюмом, вони просто необхідні. Але у всіх правилах є винятки, адже для сучасного стилю немає чітких меж і варто керуватися почуттям смаку.

А що таке сліпони?

Якщо брати в загальному, то slip on shoes – можна назвати будь-яку взуття без шнурівки, формально до них відносяться і лофери, і слиперы. Але ми все ж звикли так називати не шнуровані кеди на плоскій підошві. Складаються сліпони з гумової підошви і легкого верху, не поступаючись по зручності домашнім капцям.

Для того, щоб зрозуміти, чи носять сліпони з шкарпетками, давайте розглянемо, з чим взагалі їх можна носити? Представляючи собі сліпони, чомусь одразу на думку спадає кежуал, але це не так! Є безліч шалено ніжних і романтичних поєднань одягу і слипонов.

Найважливішим аспектом є відповідність одягу слипам за «образу»: вона повинна бути по-вуличному стильною, не банальною і при цьому дуже зручною. Ну і трохи конкретики.

  • Сліпони + некласичні штани або укорочені бойфренди. Це виглядає красиво, і саме цей образ перший приходить на розум, коли мова йде про сліпах. Яскрава сумочка під тон слипонов зробить загальний образ завершеним, привабливим і сучасним.
  • Сліпони + комбінезон. Другі можуть бути як стильно розхлябані, так і полуклассические. Все залежить від особистих переваг кожного.
  • Сліпони + спідниця. Такий ансамбль виглядає все ж жіночніша, ніж кросівки з спідницею, але при тому не менш зручний. До того ж до них підійде фактично будь-яка спідниця: від вільної міді, до суворої спідниці олівця, і навіть така стильна річ, як спідниця-шорти.
  • Сліпони + сукню. Там, де спідниця, там і плаття. У разі поєднання сукні – сліпони пам’ятайте, що сукня має бути простого фасону, пошиті з легкої повітряної тканини. Якщо плаття кольорове оптимальним буде використання однотонного взуття класичних відтінків і, навпаки, однотонне плаття добре підкреслять сліпони яскравих кольорів або з великим принтом. Не варто зловживати великою кількістю аксесуарів.
  • Сліпони + класичні речі. Класичне плаття, спідницю або штани також можна об’єднати з слипонами, але тут варто бути дуже обережною, адже щоб красиво і правильно поєднати класику зі спортом, потрібно бути людиною з відмінним смаком і відчуттям стилю.

На що варто дивитися в першу чергу, купуючи сліпони?

Носіння взуття без шкарпеток передбачає прямий контакт ноги з нею, тому, купуючи сліпони, варто звернути увагу на наступні моменти.

Перше – це, звичайно ж, якість взуття. При купівлі сліпів в брендовому магазині в ній можна не сумніватися. Але бренд нині дорогий, і тому уважно вивчіть тканину і шви передбачуваної покупки. Не повинно бути хімічного запаху, а підошва повинна бути міцною і гнучкою.

Звичайно, вибираючи взуття в інтернеті, можна орієнтуватися тільки на фото і опис, тому рекомендуємо вибирати взуття все-таки в звичайних магазинах.