Модні фасони суконь – назви, фото та описи

Модні фасони суконь: назви, фото та описи

Красива сукня здатна перетворити будь-яку дівчину, а модний образ надає впевненості у собі і просто піднімає настрій. Тим більше зараз так багато цікавих фасонів суконь на будь-який смак. Підготували для тебе велику добірку з фото та назвами!

1. А-силует

Традиційний трапецієподібний крій, який поступово розширюється вниз. Такі сукні хороші до коліна чи трохи вище, з рукавами чи без.

А-силует

2. Риб’ячий хвіст

Це складна ошатна модель у підлогу зі спідницею, яка щільно облягає ноги та стегна до коліна, а потім розходиться широким русалоцьким хвостом.

Рибий хвіст

3. Сукня-футляр

Класична облягаюча приталена сукня з такою ж класичною прямою спідницею-олівцем. Дуже ефектний варіант навіть для офісу.

Плаття-футляр

4.Сукня-балон

Оригінальний об’ємний фасон із широкою спідницею, яка звужується або стягується затяжкою по подолу. Чудова модель для дівчат.

Плаття-балон

5. Сукня-сорочка

Стильний сучасний тренд, коли сукня нагадує видовжену безрозмірну сорочку. Гарно виглядає з поясом, що підкреслює талію.

Плаття-сорочка

6. Сукня-туніка

Вільні повітряні туніки немовби створені для літа. А ще саме такий крій найчастіше у модних суконь у спортивному стилі.

Плаття-туніка

7. Сукня із корсетом

Корсетні сукні та корсетні пояси знову увійшли до моди. Найсучасніший варіант – корсет чітко під груди поверх вільної широкої сукні-сорочки.

Плаття з корсетом

8. Бебі-дол

Назва говорить сама за себе – це ляльковий стиль. Завищена талія, широка спідниця, зворушливі складки чи оборки – що ще потрібно?

Бебі-дол

9. Сукня-майка

Повсякденний літній варіант для модниць, які не бояться підкреслити фігуру. Серед них багато моделей у спортивному стилі або із забавними принтами.

Плаття-майка