З яким кольором поєднується сірий в одязі

З яким кольором поєднується сірий, як правильно поєднувати аксесуари і одяг в цьому кольорі? У першу чергу потрібно звернутися до глобальних досліджень вчених у сфері впливу кольорів на сприйняття світу людиною.

Свою нішу сірий колір займає і в модній індустрії, його барвами і відтінками часто оперують при створенні чудових аксесуарів і моделей одягу.

Сірий колір і його психологічне сприйняття оточуючими

Для недосвідчених у світі моди осіб сірий колір може здатися нудним або офіційним (офісних) варіантом, але насправді, на думку психологів, він символізує розум і надійність.

Саме в цьому кольорі створюють інтер’єр для самих серйозних компаній і фірм. Для тих, хто хоче справити враження на людей, сірий колір став основою образу.

З яким кольором поєднується сірий колір? Це питання є нагальним для багатьох модниць. Про правила гармонійної комбінації сірого кольору з іншими — в нашій статті

До нього відмінно підходять різні аксесуари, з його допомогою можна створити безліч образів. Починаючи від серйозного робочого костюма, закінчуючи ніжним і ласкавим вечірнім варіантом.

У підсвідомості людей нерідко сірий колір може асоціюватися з поганою погодою, дощем, можливо, викликати почуття самотності й утоми – в основному це все стосується інтер’єру і неправильного підходу до оформлення.

Коли мова заходить про зовнішньому вигляді людини, то сірий колір при неправильному підході може зовні зістарити і зробити людину похмурим. Для того щоб уникнути подібних наслідків просто необхідно розбавляти сірий колір яскравими фарбами.

Відтінки сірого кольору

Як і будь-який інший основний колір, сірий має безліч варіацій і відтінків. Незважаючи на це всім відомих відтінків сірого не так багато:

 

    • Колір мокрого асфальту — дуже популярний в модній індустрії, ключовою здатністю одягу в цьому кольорі є приховування обсягів.

 

Цей відтінок сірого виглядає елегантно і вишукано, а при використанні в якості кольору спортивного костюма підкреслює стрімкість володаря. Неважливо, з яким кольором поєднується сірий, таке поєднання буде виграшним в будь-якому випадку.

  • Іншим відомим всім відтінком є «мишачий», по-іншому він називається світло-сірий, цей відтінок популярний у модниць і дизайнерів.

При правильному поєднанні дозволяє створити ніжний і м’який образ. Дуже популярний такий колір серед модних брендів, що спеціалізуються на створенні верхнього одягу.

    • Крім темних і світлих відтінків сірого, чия суть полягає у застосуванні більшої або меншої частки білого при змішуванні, ще й велика кількість змішань сірого з іншими кольорами спектра.
  • «Перлинний» — досить самостійний колір, але, як базовий сірий, може використовуватися в багатьох поєднаннях з яскравими квітами.

Саме з цим кольором складаються найніжніші поєднання і образи.

Сірий колір як базовий і сірий як доповнення до інших кольорів

Сірий відтінок — не найяскравіший з квітів, але він відмінно виконує роль базового або додаткового кольору. Він має унікальну здатність підкреслювати інші яскраві кольори, залишаючись практично непомітним.

Неважливо, який колір став додатковим в образі з основою з сірого, він стане яскравішим і приверне до себе увагу. Самі поєднання не ріжуть око і виглядають природно, сірий підкреслює не тільки яскраві, але і такі кольори, як ніжний рожевий, м’ятний або світло-бузковий.

Здатність сірого відходити на другий план стала справжньою золотою жилою для модних дизайнерів. Завдяки цьому кольору створюються прекрасні образи і аксесуари.

Поєднання з теплими і холодними тонами

Свою універсальність сірий колір довів не один раз, як в поєднанні з теплими, так і в поєднанні з холодними відтінками кольорів. Сам сірий підходить до всіх кольорів, його відтінки мають певні обмеження по спектру поєднань.

Використання відтінків сірого з яскравими квітами передбачає правильний вибір використовуваного базового кольору. Наприклад, при поєднанні червоного і сірого, сірий відтінок буде виглядати холодним, а при поєднанні синього і сірого спектру він стане набувати тепле настрій.

Правила поєднання сірого з іншими квітами

Поєднуючи сірий колір з іншими кольорами, потрібно усвідомлювати, як правильно підібрати відтінок. Навіть враховуючи те, що сірий є базовим, його неправильний вибір може зіпсувати всі старання.

Для того щоб використовувати поєднання з сірим кольором, просто необхідно знати і розуміти, які кольори йдуть до шкірі і волоссю. Вміння правильно поєднувати кольори і аксесуари приходить з досвідом.

Сірий і білий

На думку багатьох модельєрів, самим відповідним кольором, з яким поєднується сірий, є білий колір.

 

Для оптимального виграшного варіанту варто використовувати поєднання декількох нейтральних квітів і яскравих аксесуарів білого і сірого. Коли необхідно створити ніжний образ, варто зібрати разом образ із стандартного сірого та білого кольору, без явно виділяються відтінків.

Таке поєднання буде універсальним для роботи або для вечірнього заходу. Головне — правильно підібрані елементи стилю в одязі. Біла база буде доречна до сірим аксесуарів темних і світлих тонів.

Сірий та червоний

Спочатку сірий та червоний кольори вважалися непоєднуваними, досі ця пара вводить в оману модниць. Незважаючи на те, що поєднання сірого з червоним вселяє більш радісні емоції, ніж червоний і чорний, для створення образу варто використовувати більш світлі відтінки сірого і насиченого червоного.

 

Для додання світлого настрою способу слід використовувати білі акценти. Якщо є бажання зробити образ більш похмурим і серйозним, то варто звернутися до темних відтінків сірого і чорного.

Червоний дуже агресивний колір, тому його кількість в образі не повинно бути великим, навіть при тому, що сірі тони роблять його елегантніше і стриманіше.

Сірий і чорний колір

З яким кольором поєднується сірий? Для створення серйозного робочого образу незамінним буде поєднання сірого і чорного. В такому поєднанні можна використовувати будь-які варіації сірого, образ все одно залишиться лаконічним і непохитним.

 

Щоб уникнути появи похмурості як ефекту образу, варто застосувати яскравий макіяж або якісь акценти, наприклад, яскрава сумка або губна помада.

Сірий і коричневий

Таке поєднання застосовується вкрай рідко, в деякому роді такі кольори споріднені і погано поєднуються. Але для створення лаконічних малюнків або нейтральних образів можна дотримуватися саме цього поєднань.

Оптимально використовувати сірий з червоно-коричневим. Як не поєднуй кольори цих гам, образ не стане виразним і самостійним. Таке поєднання буде недоречно навіть для дівчат з яскравою зовнішністю, єдиним виходом при бажанні носити поєднання коричневого і сірого стане правильний вибір макіяжу і аксесуарів.

 

Рекомендується використовувати бежеві відтінки для створення більш м’якого переходу між квітами. Не рекомендується використовувати темний сірий.

Сірий і бежевий

В цьому випадку допоможе тільки контрастність. Щоб створити оптимальний спосіб лише з базових квітів, потрібно докласти просто титанічних зусиль.

У створення образу з сірим і бежевим один з квітів має бути якомога світліше, а інший як можна темніше. Таким поєднанням можна додати зовнішньому вигляду нейтральності, а виразність додається аксесуарами.

Скласти унікальний і самостійний образ, використовуючи тільки базові кольори, виходить не у всіх, зазвичай до таких образів додається ще й досить яскравий макіяж.

 

Нейтральні поєднання добре підкреслюють яскраву зовнішність носительки.

Сірий і синій

З яким кольором поєднується сірий? Для створення холодного способу рекомендується застосовувати поєднання сірого і синього.

У цій парі синій отримує авторитет, стає ще яскравіше і прохолодніше, а сірий стає відмінним фоном і доповненням до синього.

 

Сірий, в поєднанні з синім, надає образу високу ціну і якийсь шарм виробу. У такому поєднанні замість синього непогано буде виглядати блакитний або бірюзовий.

Сірий і зелений

Поєднання сірого і зеленого більше залежать від теплоти зеленого. Вибирати в поєднанні з сірим варто стримані зелені кольори. Теплий зелений дуже рідко поєднується з сірим, це пов’язано з тим, що більшість теплих відтінків не самостійні, і в поєднанні з сірим вони просто губляться.

Стилісти радять у поєднанні з сірим вибирати яскраві і соковиті кольори, це просто необхідно для додання свіжості і самостійності образу.

 

Вибираючи поєднання з холодним зеленим, потрібно використовувати неонові кольори, ще сірий відмінно поєднується з темними холодними відтінками зеленого.

Сірий і помаранчевий тон

Саме в поєднанні з сірим помаранчевий набуває самостійність і яскравість. Як відомо, помаранчевий колір досить примхливий в поєднаннях, тому нейтральний сірий стане йому ідеальною парою.

 

У поєднанні з сірим стилісти радять використовувати не тільки яскраві відтінки помаранчевого, але і пудовий або тілесний відтінок, що відноситься до помаранчевої гамі.

Нерідко можна побачити поєднання персикового і відтінку з сірим на самих рішучих модницах.

Сірий і жовтий

З яким кольором поєднується сірий? Одним з найпопулярніших поєднань в одязі з сірим кольором вважається жовтий. Саме неяскраві відтінки жовтого і сірого стають все більш популярним вибором.

 

Таке поєднання буде виглядати доречно як для повсякденного образу, так і для роботи. Дизайнери та стилісти рекомендують використовувати просту залежність: чим яскравіше жовтий, тим темніше сірий.

Сірий і фіолетовий

Для створення романтичного образу рекомендується використовувати різні відтінки фіолетового — починаючи від ніжного бузкового і закінчуючи яскравим фіалкову.

Для створення ніжних образів з поєднанням сірого та фіолетового модні дизайнери рекомендують використовувати відтінки з відтінками рожевого.

 

Якщо звернути увагу на пурпуровий відтінок, то можна створити елегантний образ з використанням сірої основи.

Сірий і рожевий

Лососевий і яблуневий кольору знайшли відмінну підтримку в поєднанні з сіро-темними тонами, а при використанні перлового можна домогтися дуже ніжного образу.

 

Рожевий досить нестабільний колір, і його поєднання досить складні, але коли за основу образу береться сірий колір, рожевий набуває насиченість і яскравість незалежно від початкового ефекту.

Сірий і золотий колір

Таке поєднання непросто капризно, воно дуже рідко буває виграшним. Використовувати золотий колір у поєднанні з сірим можна як на свято, так і для повсякденного прогулянки.

У такому поєднанні обов’язково повинен бути третій. Непогано виглядають чорний або білий як додаткові кольори для пари сірий і золотий.

 

Золоті аксесуари в поєднанні з сірими базами виглядають ефектно і заворожуюче, а ось золоті об’ємні речі краще залишити для більш спокійних кольорів або більше святкових приводів.

Правила гармонійного носіння одягу в сірому кольорі

Сірий колір є базовим, тому його використання в образі передбачає доповнення іншими квітами та аксесуарами.

Рекомендується не ділити образ навпіл, а ретельно підбирати поєднання і пропорції таким чином, щоб не перевантажувати зовнішній вигляд. Вибираючи візерунки, слід робити акцент на великих фігурах, так як дрібні візерунки будуть виглядати дуже строкато.

Який колір сорочки підходить до сірого костюма або штанів

Вибираючи колір сорочки для сірого жіночого костюма або штанів, варто спочатку подумати над тим, яке враження необхідно зробити.

 

Якщо потрібен романтичний образ, варто звернути увагу на рожевий і фіолетовий. А для консервативного робочого варіанту рекомендується використання класичного поєднання чорного і білого.

Якщо необхідний повсякденний образ, то можна приділити увагу всім кольорам веселки в різних відтінках.

Аксесуари та взуття сірого кольору

Аксесуари та взуття сірого кольору стане ідеальним доповненням для яскравого одягу. Сірі аксесуари можуть заграти у вигідному кольорі на тлі яскравих суконь і топів.

А сірі туфлі стануть прекрасним доповненням до всього гардеробу. У них можна вийти на званий вечір або на роботу.

 

Нейтральні годинник сірого кольору непогано будуть виглядати як зі спортивними речами, так і з повсякденним чином.

З чим поєднується сірий колір

Сірий колір поєднується з усім, однак, сам колір розділяється на безліч відтінків, і далеко не кожен з них може добре сполучатися з одним і тим же кольором. Мистецтво поєднання квітів не так просто, як на перший погляд, більшість дівчат знаходять свій стиль методом проб і помилок.

Найчастіше в поєднанні використовують тільки сірий без будь-яких додаткових тонів, так як, наприклад, до сіро-зеленого досить складно підібрати поєднання.

Незважаючи на простоту, благородний сірий колір чудово поєднується з багатьма пастельними кольорами. В яскравих образах він практично не використовується.

В цілому гама сірого кольору велика, вона має не тільки градієнт по яскравості, але і відтінки інших кольорів у своєму складі. Вибираючи спосіб з використанням сірого кольору, в першу чергу потрібно покладатися на відтінки, які підходять до шкіри і кольоротипу.

Наприклад, деякі сполучення добре підходять дівчатам «літо» та дівчатам «весна», але дуже погано виглядають на цветотипе «зима».

З яким кольором поєднується сірий колір в одязі:

Правила поєднання кольорів в одязі: