Шкіряні спідниці – модні тренди та новинки (50 фото)

Шкіряні спідниці: модні тренди та новинки (50 фото)

Шкіра увірвалася в топ модних трендів, і зараз вона зустрічається буквально всюди. З неї шиють навіть такі моделі та фасони, які раніше було складно уявити. Саме тому ми вирішили окремо розібратися, які шкіряні спідниці пропонує нам рік!

1. Шкіряна спідниця-олівець

Це найуніверсальніша класика, яка завжди буде доречною і ніколи не вийде з моди. Цього року вибирай довжину міді з розрізами чи фурнітурою. Висока талія практично обов’язковий атрибут олівця. А ще можеш сміливо експериментувати із кольоровою шкірою – червоною, синьою, жовтою, зеленою.

Шкіряна спідниця-олівець
Шкіряна спідниця-олівець

2. Шкіряна спідниця з бахромою

Бахрома – дуже цікавий тренд, що зустрічається повсюдно. Дивовижно виглядає шкіряна міні-спідниця в поєднанні з довгою бахромою нижче коліна. Особливо – із завищеною талією та легкою блузкою зверху.А ще бахрома ідеально вписується в стилістику бохо, ретро та популярні етнічні мотиви.

Шкіряна спідниця з бахромою
Шкіряна спідниця з бахромою

3. Шкіряна спідниця на запах

Головна перевага такої моделі – її беззаперечна зручність. Вона виглядає дуже елегантно, нічого ніде не тисне, і одразу модна асиметрія з розрізом у вигляді приємного бонусу. Така спідниця може бути на блискавці, на поясі, на зав’язках це не має значення. Зверніть увагу на бежеві, пісочні та рожеві моделі.

Шкіряна спідниця на запах

4. Шкіряна спідниця-сонце

Ми звикли до спідниць-сонця, що летять, з тонких струменів або навпаки фактурних щільних тканин. Але знайшов чим здивувати, так що тепер дизайнери пропонують їх і в шкіряному виконанні. Найкраще виглядає довжина до коліна, а ось міні потрібно вибити обережно через специфіку структури матеріалу.

Шкіряна спідниця-сонце
Шкіряна спідниця-сонце