Модні жіночі туфлі – головні тренди та новинки (50 фото)

Модні жіночі туфлі: головні тренди та новинки (50 фото)

Думаєш, кросівки остаточно захопили світ, та альтернативи більше немає і не буде? Але жіночі туфлі, як і раніше, актуальні, і серед них є багато цікавих варіантів. Зібрали наймодніші тренди року!

1. Туфлі на масивній платформі

Масивна платформа не встигла вийти з моди на кілька сезонів, і ось вона знову в тренді. Причому це не обов’язково мають бути унісекс-моделі та грубі черевики. Витончені жіночні силуети на такій підошві виглядають чудово за рахунок гри контрастів.

Туфлі на масивній платформі
Туфлі на масивній платформі

2. Подвійні ремінці

А ще – потрійні, четверні та які завгодно. Чим більше ремінців – тим краще! Перемички, мері джейн, довгий шнурок навколо щиколотки та складні дизайнерські моделі, натхненні портупеями – один із найцікавіших трендів цього року.

Подвійні ремінці
Подвійні ремінці

3. Туфлі унісекс

Лофери, броги, оксфорди та ще десяток моделей із чоловічого гардеробу давно й надовго оселилися у жіночих шафах. Такі туфлі дуже зручні і практичні завдяки досить широкому носінню і зовсім невеликому підбору. А ще це дуже ефектний елемент яскравих міських луків, а особливо стилів преппі, денді, смарт-кежуал та спорт-шик.

Туфлі унісекс

4. Кіттен Хілс

Зовсім маленький зручний каблук, що розширюється до основи, вже був модним у п’ятдесятих. Вважається, що колись їх вигадали спеціально для юних дівчат, які тільки освоюють мистецтво високих та нестійких шпильок. Але оригінальний силует так сподобався зіркам, що вже незабаром став популярним у всьому світі.

Кіттен хіллс

5. Каблук-трапеція

Ще один оригінальний вид каблука – трапеція, яка розширюється згори донизу. Така форма виглядає набагато оригінальніше звичайного квадрата або прямокутника. Трапеції дуже стійкі, тому хороші для будь-якої висоти.Найкращий вибір для тих, хто не хоче ні шпильки, ні суцільної платформи.

Каблук-трапеція
Каблук-трапеція