Який купальник вибрати для великого бюста або обвислого: фото кращих моделей

Ця стаття буде корисна дамам з пишними грудьми. У ній ми розповімо, який купальник вибрати для великого бюста, щоб відчувати себе на пляжі комфортно.

Велика, в міру, груди – це гордість будь-якої жінки. Це, безсумнівно, красиво і завжди притягує захоплені погляди чоловіків і викликає заздрість з боку жінок.

Однак не все так райдужно, як може здатися на перший погляд. В цьому є і мінуси. Наприклад, пишногрудих дівчат вкрай незручно займатися спортом, спати на животі. А при виборі одягу взагалі можуть виникнути великі труднощі.

Вибір купальника – це непросте завдання для будь-якої дівчини, ще сильніше вона ускладнюється наявністю великої грудей. Адже в цьому випадку під час вибору купальника необхідно врахувати кілька нюансів:

– по-перше, купальник повинен бути зручним, ніде не тиснути і не жати;

– по-друге, чашечки ліфа повинна добре підтримувати груди, бути щільною і закритою, але, в той же час, не приховувати всієї краси пишних грудей;

– по-третє, він повинен бути не тільки функціональним, але і красивим.

Але все ж, незважаючи ні на що, хоча б іноді хочеться погрітися на теплому сонечку і зануритися в прохолодну водичку і тут вже без купальника нікуди. І тоді доводиться викручуватись і оббігати купу магазинів в пошуках потрібного варіанту. І дуже часто на пишногрудої дівчині можна бачити абсолютно не відповідний їй варіант, тому що вона просто не знає, який купальник вибрати для великого бюста. Розглянемо докладно кілька порад.

  • Бретельки ліфчика повинні бути широкими і м’якими, так як велика груди сприяє підвищенню навантаження на спину і плечі. Ще одним плюсом буде можливість їх регулювати. Ліф у вигляді бюстьє найбільш підходящий варіант.
  • Широка планка на спині і під руками сприяють ущільненню всієї конструкції ліфа.
  • Чашечку краще вибирати на кісточці, щоб підтримувати і надавати акуратну форму грудей. Вона повинна бути гнучкою і повторювати контури грудей. Тоді вона буде виглядати природно і привабливо. На сьогоднішній день існують гелієві вставки в чашечки, він підходять для розтягнутого і обвислого бюста за рахунок коригування форми грудей. На вигляд вона стає більш пружна.
  • Матеріал купальника повинен бути еластичним з стягуючим ефектом. Тоді купальник не буде заподіювати дискомфорт.
  • Правильний розмір, адже якщо він буде завеликий, то при намоканні буде пузиритися, а якщо малий, то груди може вискочити з ліфа в самий невідповідний момент.