З чим носити штани в горошок: сині або чорні, фото цікавих варіантів

Деякі речі, виходячи з моди, через якийсь час знову стають популярними. Горошок являє собою модний принт, відомий нам з дитинства. Штани в горошок підійдуть для роботи, навчання чи дозвілля. Важливо знати про те, що горох робить фігуру візуально повніше, тому для дівчат, схильних до повноти, цей малюнок не підійде. Чудово виглядають такі штани на високих і струнких жінок. Вони здатні надавати невеликий об’єм в бедрах. В даній статті спробуємо розібратися, з чим носити штани в горошок.

Цей предмет гардероба є універсальним. При виборі штанів слід звернути увагу на їх колір. Краще всього підібрати до них нейтральний верх без будь-яких додаткових малюнків.

Подібна модель ідеально підходить для літа. Носити такі штани можна з топами, блузками, футболками. Не варто поєднувати горошок з верхом з рельєфною тканини. Потрібно пам’ятати про те, що чим більше горошини на штанинах, тим повніше будуть здаватися стегна. Тому дуже важливо враховувати особливості своєї фігури. Вдало поєднуються такі брюки з джинсовими речами, наприклад, з сорочками.

Взуття теж може підійде різна, наприклад, найбільш вдалими варіантами будуть: мокасини, туфлі на високому каблуці або босоніжки. Важливо, щоб крім штанів правильно були підібрані і аксесуари з таким же малюнком. Штани в горох однаково добре виглядають на жінок будь-якого віку. Вони можуть бути пустотливими або дуже суворими. Все залежить від того, з якими речами їх будуть носити. Ретельно обраний фасон штанів зробить образ привабливим і неповторним.