З чим носити золоті кросівки, основні правила та фото варіантів

У сучасному світі кросівки вже не вважаються тільки спортивним взуттям, їх стали використовувати в інших стилях. Є різні образи, які зафіксовані на фото та легкої доступності для кожного.

Звичайно, спортивне взуття залишилася, але і області її застосування збільшилися. Зараз, прогулюючись в парку, можна побачити людей в кросівках, і вони їх носять не з метою заняття спортом, а для стилю. Люди носять кросівки різних розмірів і кольорів, для зими – утеплені, для літа – з сіткою, щоб ноги «дихали», міжсезонні, з різними принтами і доповненнями.

Для того, щоб було легше зрозуміти, з чим носити золоті кросівки, нижче приведено кілька рад, як і з чим їх поєднувати.

Спорт

Займаючись спортом на вулиці або в спортивних залах, потрібно носити призначені для цього кросівки. Вони поєднуються зі спортивними костюмами, футболками, топами, шортами, бейсболками.

Прогулянка

Для повсякденних справ, походів у магазин і звичайних прогулянок, існують універсальні кросівки. Для простоти одягають джинси, вибору теж досить – вузькі, прямі, бойфренди, короткі та інші. До них – футболки, топи, жакети, толстовки, куртки, жилети, куртки. Все це має місце у поєднанні з кросівками на кожен день.

На вечірку

На вечірках і модних зустрічах потрібно бути екстравагантним, і щоб виділитися з натовпу, можна сміливо надіти кросівки на підошві. Такі кросівки добре поєднуються з довгим сарафаном в підлогу, звуженими штанами, легінсами і шортами. Поекспериментувавши, можна створити дуже модний, стильний і оригінальний образ.

Золотий переріз

Золото, останнім часом набирає обертів, і багато аксесуари, взуття і речі роблять під нього, і кросівки не виняток. Для золотого кольору не прийнятно, щоб його «перебивав» інший відтінок або різні, що акцентують на собі увагу, принти.

Звичайно, такі золотисті кросівки можна одягнути не лише на вечорниці, але й застосувати в повсякденному житті. Умова: потрібно правильно комбінувати їх з одягом і аксесуарами. Під забороною носити золоті кросівки з яскравими джинсами, легінсами, не припустимі звірині принти.

Вдалі поєднання золота:

  • З чорним кольором. Відмінно підійдуть чорні легінси, вузькі штани або шорти, також топи, футболки та майки.
  • З білим кольором. Є одним з універсальних кольорів. Одягнувши одяг цієї забарвлення, зіпсувати образ разом з золотими кросівками неможливо.
  • З рожевим кольором. Імідж з використанням кросівок золотого кольору і рожевої одягом вийде ніжним і легким. Також додати трохи золота в прикрасах буде доречно в обмеженій кількості.
  • З синім і блакитним кольорами. Яскравість золота з даними відтінками трохи втрачається. Якщо потреба в акценті на золоті кросівки відпадає, то холодні відтінки візьмуть всю увагу на себе. Однак в іншому випадку, треба додати трохи аксесуарів золотого кольору.
  • З теплими кольорами. До золотим кросівок підійдуть такі кольори, як помаранчевий, зелений і коричневий. Можна поєднувати з однотонним одягом і аксесуарами, якщо теплі відтінки застосовувати, то потрібно пам’ятати про акценти в золоті, приміром, сумка або коштовності.
  • З червоним і смарагдовим квітами. Щоб образ був яскравим і незабутнім, сукні подібного кольору буде відмінно підходити до золотих кросівок.


Якщо повністю золоті кросівки лякають, існують з золотими деталями, але фонами зазвичай служать білі або чорні кольори. Такі кросівки виглядають дуже модно. До них можна додати аксесуари, співпадаючі по тону для гармонійного завершення образу.

Завжди потрібно пам’ятати про те, що золоті кросівки привертають увагу в кілька разів більше. Отже, потрібно виглядати ідеально і доглядати за своїми ніжками, які не будуть обділені увагою, тоді захват і компліменти будуть надходити від багатьох.

Відео по темі статті