З чим носити золоті кросівки, основні правила та фото варіантів

У сучасному світі кросівки вже не вважаються тільки спортивним взуттям, їх стали використовувати в інших стилях. Є різні образи, які зафіксовані на фото та легкої доступності для кожного.

Звичайно, спортивне взуття залишилася, але і області її застосування збільшилися. Зараз, прогулюючись в парку, можна побачити людей в кросівках, і вони їх носять не з метою заняття спортом, а для стилю. Люди носять кросівки різних розмірів і кольорів, для зими – утеплені, для літа – з сіткою, щоб ноги «дихали», міжсезонні, з різними принтами і доповненнями.

Для того, щоб було легше зрозуміти, з чим носити золоті кросівки, нижче приведено кілька рад, як і з чим їх поєднувати.

Спорт

Займаючись спортом на вулиці або в спортивних залах, потрібно носити призначені для цього кросівки. Вони поєднуються зі спортивними костюмами, футболками, топами, шортами, бейсболками.

Прогулянка

Для повсякденних справ, походів у магазин і звичайних прогулянок, існують універсальні кросівки. Для простоти одягають джинси, вибору теж досить – вузькі, прямі, бойфренди, короткі та інші. До них – футболки, топи, жакети, толстовки, куртки, жилети, куртки. Все це має місце у поєднанні з кросівками на кожен день.

На вечірку

На вечірках і модних зустрічах потрібно бути екстравагантним, і щоб виділитися з натовпу, можна сміливо надіти кросівки на підошві. Такі кросівки добре поєднуються з довгим сарафаном в підлогу, звуженими штанами, легінсами і шортами. Поекспериментувавши, можна створити дуже модний, стильний і оригінальний образ.