Стрижка Пікс на середнє волосся. На кучерики, з чубком. Способи укладання для блондинок і брюнеток

Стрижка Пікс на середнє волосся зараз користується популярністю у жінок. Важливо знати, який вид стрижки підійде для вашої форми особи. Якщо ви вже зробили стрижку, можна поліпшити її за допомогою правильно підібраною укладання.

Кому підходить пікс на середнє волосся за формою обличчя

Найбільш поширеними є такі форми особи:

  • овальна;
  • кругла;
  • довгаста;
  • квадратна;
  • серце;
  • алмаз.

Перш ніж зробити стрижку, необхідно звернути увагу на форму обличчя!

Овальне обличчя

Стилісти вважають жінок з овальною формою обличчя счастливицами. Практично будь-яка стрижка дозволяє їм виглядати незрівнянно! Завдяки такій можливості експериментувати з різними стрижками і стилями, можна зробити важку чубчик або скуйовджену зачіску.

Кругле обличчя

Щоб правильно обіграти круглу форму обличчя і надати правильну незграбність, рекомендується робити стрижку пікс на середнє волосся з гострою прямий чубчиком набік. Пряма укладання стрижки допоможе приховати округлості особи.

 

Довгасте обличчя

Жінкам з довгастою формою обличчя необхідно правильно вибрати стрижку пікс, інакше вона може зробити сильний акцент на витягнутості особи. Ідеальною зачіскою буде короткий боб. Якщо хочеться зробити саме пікс, то слід зробити стрижку набік. Стрижка пікс з кучерями допоможе додати об’єм і баланс форми.

Квадратне обличчя

Скуйовджена укладання пікс підійде жінкам з квадратною формою обличчя. «Рвана» текстура допоможе згладити видатну лінію щелепи і додати приємні контури.

Для всіх видів стрижки пікс на середнє волосся потрібно підрівнювати волосся кожні 4-6 тижнів, щоб зберегти форму.