Жіночі піджаки – модні тренди та моделі (60 фото)

Жіночі піджаки: модні тренди та моделі (60 фото)

Якщо колись піджак був долею офісного дрес-коду, то зараз з’явилося багато універсальних та стильних моделей для різних образів. Саме тому ми вирішили розібратися, які ж вони модні жіночі піджаки в році. А заразом покажемо, з чим їх носити!

1. Оверсайз піджаки

Вільні безрозмірні піджаки залишаються актуальними. Але найбільш мішкуваті моделі набувають більш чітких і окреслених форм. По суті, такий піджак виглядає начебто він на кілька розмірів більше. Поєднують їх і з класичними брюками, і навіть із повсякденними шортами.

Оверсайз піджаки
Оверсайз піджаки

2. Шкіряні жіночі піджаки

Шкіряний піджак – елегантніша альтернатива шкіряній куртці. Базова чорна модель врівноважить яскравий образ із джинсовими шортами та спортивними топом. А кольорова шкіра миттєво приверне увагу до твоєї цибулі в будь-якій компанії.До речі, зараз модно поєднувати шкіру зі шкірою, тому сміливо підбирай таку ж спідницю або штани.

Шкіряні жіночі піджаки
Шкіряні жіночі піджаки

3. Джинсові піджаки

Такі жіночі піджаки закономірно продовжують тренд на джинсові куртки та сорочки. Іноді різниця між моделями настільки невловима, що губляться навіть досвідчені гуру стилю. Але це не має значення на тлі того, наскільки добре і ефектно виглядають такі жакети в монохромних цибулях з деніму або в поєднанні з ніжною спідницею пастельного відтінку.

Джинсові піджаки

4. Класичні піджаки

Це безпрограшний варіант, який буде актуальним у будь-який час, і не виняток. Тільки зараз суворі одно- іди двобортні піджаки носять з більш повсякденними образами – шортами, спідницею-сонце або навіть зі спортивними штанами. На піку популярності світлі натуральні кольори – пісочний, блакитний, оливковий.

Класичні піджаки
Класичні піджаки