Модні спідниці – головні тренди та моделі (50 фото)

Модні спідниці: головні тренди та моделі (50 фото)

У році подіуми заповнили жіночі штани всіх видів і мастей, але що робити дівчатам, які віддають перевагу більш жіночним образам? Не хвилюйся, все під контролем! Ми вже з’ясували, які спідниці будуть наймоднішими цього сезону!

1. Шкіряні спідниці

Шкіра у всіх проявах не сходить із модних подіумів цього року. Зараз з неї шиють не лише суворі олівці, а й найоригінальніші фасони. Наприклад, спідниці сонце, на запах, із блискавкою, розрізами або високою талією – все те, що нечасто зустрічалося у шкіряному виконанні. Найактуальніший відтінок, як і раніше, чорний, але його поступово намагаються потіснити складні яскраві кольори.

Шкіряні спідниці
Шкіряні спідниці

2. Спідниці із розрізами

Розрізи спереду, ззаду, з боків, до стегна – все це ти побачиш на вулицях року. Дуже ефектно виглядають класичні олівці із розрізами. А у випадку із щільними матеріалами це ще й зручно, бо дає більшу свободу у русі.А невеликі розрізи надають образу загадковості, але вписуються навіть у офісний дрес-код.

Спідниці з розрізами
Спідниці з розрізами

3. Блискучі спідниці

Паєтки, стрази, металік та голографік – вибирай будь-який варіант. Протягом найближчого сезону ти можеш сміливо вбиратися під дискошар і не почувати себе некомфортно. У повсякденних образах краще поєднувати такі спідниці із спокійним однотонним верхом приглушених природних кольорів.

Блискучі спідниці

4. Джинсові спідниці

Денім – мабуть, єдиний матеріал, який може скласти конкуренцію шкірі за універсальністю та поширеністю. У тренді вибілені та потерті джинсові спідниці, спідниці з ґудзиками, заклепками та необробленим краєм. А якщо віддаєш перевагу більш яскравим лукам – звертай увагу на вишивку, аплікації та нашивки.

Джинсові спідниці
Джинсові спідниці