Чи можна носити кросівки без шкарпеток, як вони поєднуються з бриджами

Довгоочікуване літо і, нарешті, протягом кількох місяців можна не згадувати про важку громіздкою одязі. І звичайно ж, літнє взуття – легка і зручна. Але от заковика: що робити з шкарпетками? Дуже частий питання у чоловіків – чи можна носити кросівки без шкарпеток.

За і проти кросівок без шкарпеток

Існує кілька різновидів чоловічого літнього взуття, яку не тільки можна, але і потрібно носити без шкарпеток. Але як вчинити з кросівками, носять влітку шкарпетки під кросівки? Тут думки зовсім розділилися.

З одного боку, останнім часом з’явилася тенденція до того, що чоловікові не потрібно носити влітку шкарпетки навіть під туфлі. Прихильники тієї думки, що “якщо мода вимагає, то і роги носять” швидко підхопили цю модну новинку, із задоволенням нею користуються і люто захищають такий стиль. Носять кросівки на босу ногу.

Чоловіки більш консервативних поглядів не підтримують таку ідею і вважають її просто несмаком. Вони не уявляють, як носити взуття без шкарпеток, якщо існують певні правила етикету, і не стануть дотримуватися цієї ідеї ніколи.

Але велика частина протестуючих проти носіння кросівок без шкарпеток виходять із практичних міркувань:

  • Комусь просто не зручно в кросівках босоніж. Нога відчуває себе не комфортно.
  • Без шкарпеток кросівки часто натирають стопу.
  • Ноги – дуже інтенсивно потеющая частина тіла, особливо влітку. Без шкарпеток кросівки вбирають піт, що стає причиною неприємного запаху взуття і самих ніг. Єдиний вихід тоді – прати кросівки, але не станете ж ви прати їх щодня. Шкарпетки, особливо з натуральних волокон, стають бар’єром між потіючою ногою і кросівками. Вони вбирають вологу, захищаючи взуття від просочування потім. А шкарпетки можна міняти і прати хоч і по кілька разів на день.