20 найкращих фільмів про космос та космічні подорожі

20 найкращих фільмів про космос та космічні подорожі

Космічні глибини приваблюють і зачаровують людей із давніх часів. Ніхто ще не знав, як улаштований всесвіт, але всі з захопленням вдивлялися в небо. Сьогодні ми знаємо набагато більше, а режисери всього світу змагаються у пророкуваннях та ідеях. Ми зібрали найцікавіші з них у добірку 20 найкращих фільмів про космос. Адже «Зоряними війнами» та «Стартреком» кінематограф не обмежується!

1. Гравітація (2013)

Один із найкращих фільмів свого року зібрав аж сім Оскарів, включаючи «Найкращу режисерську роботу» Альфонсо Куарона. Астронавти Райан Стоун (Сандра Буллок) і Метт Ковальськи (Джордж Клуні) виявляються єдиними, хто вижив при зіткненні корабля з космічним сміттям.

Гравітація - Найкращі фільми про космос

2. Інтерстеллар (2014)

Одна з найкращих робіт Крістофера Нолана дозволяє під новим кутом поглянути на питання простору та часу у космічних масштабах. Колишній пілот NASA Джозеф Купер (Меттью Макконахі) знаходить загадкові запорошені візерунки на підлозі дочки.У фільмі також знялися Енн Хетеуей, Метт Деймон, Джессіка Честейн та інші.

Інтерстелар - Найкращі фільми про космос

3. Автостопом по Галактиці (2005)

Культовий фільм за романом Дугласа Адамса не дарма вже вважається класикою. Землянин Артур Дент (Мартін Фрімен) несподівано дізнається, що знести мають не лише його будинок, а всю планету. А його найкращий друг Форд Перфект (Mos Def) – взагалі інопланетянин.

Автостопом по Галактиці - Найкращі фільми про космос

4. Аполлон-13 (1995)

Історичний фільм Рона Ховарда розповість про реальну місію Аполлон-13. У драматичній історії про освоєння космосу знялися Том Хенкс, Кевін Бейкон, Ед Харріс та інші. В епізодичній ролі з’явився навіть сам астронавт Джеймс Ловелл, якого грає Том Хенкс.

Аполлон-13 - Найкращі фільми про космос