ТОП-25 ідей ніжного манікюру на короткі нігті.

ТОП-25 ідей ніжного манікюру на короткі нігті

Коли хочеться романтики та легкості в образі, то завжди можна почати з манікюру. Тим більше, зараз так багато справді гарних, витончених та жіночних дизайнів. Зібрали для тебе наймодніші ідеї ніжного манікюру на короткі нігті!

1. Ніжний молочний манікюр

Якщо класичний білий дуже щільний і іноді виглядає занадто яскраво і помітно, то молочні відтінки позбавлені цієї проблеми. Вони теплі, витончені і найчастіше напівпрозорі. Молочний манікюр давно став новим нюдом.

Ніжний молочний манікюр
Ніжний молочний манікюр

2. Бежевий манікюр на короткі нігті

Щоб бежевий манікюр виглядав ніжно та акуратно, потрібно правильно підібрати відтінок. Вибирай напівпрозорі текстури або колір, максимально наближений до свого власного кольоротипу. Виходить дуже охайно та природно!

Бежовий манікюр на короткі нігті
Бежовий манікюр на короткі нігті

3. Рожевий манікюр

Вибирай світлі пастельні відтінки рожевого. Шляхетно виглядають його попелясті тони, ніби приглушені і розбавлені сірим.

Рожевий манікюр

4. М’ятний манікюр

М’ятний манікюр здається досить яскравим, але водночас він дуже елегантний. Складний колір самодостатній, але й у поєднанні із пастеллю дуже гарний. А ще м’ятний гармоніює з модним сірим в акцентах чи градієнтах.

М'ятний манікюр
М'ятний манікюр

5. Ніжний манікюр персиковий

Теплі персикові кольори багатогранні – десь між бежевим, рожевим та помаранчевим. Такий манікюр на коротких нігтях виходить природним і нейтральним, але водночас яскравим і яскравим.

Ніжний персиковий манікюр
Ніжний персиковий манікюр

6. Світлий сірий манікюр

Щоб зробити сірий манікюр ніжнішим, зверніть увагу на теплі відтінки, на кшталт таупу. Або поєднуй сірий з пастеллю, рожевим чи нюдом. На його тлі чудово виходять малюнки, наклейки та стемпінг.

Світлий сірий манікюр

7. Манікюр із шиммером на короткі нігті

Найдрібніші блискітки, які майже не видно, але гарно грають на світлі, називаються шиммером. Зараз із ним роблять топи та навіть готові бази. Особливо гарний дрібний золотистий шиммер.

Манікюр із шиммером на короткі нігті

8. Ніжний контрастний манікюр

На перший погляд здається, що виразні контрасти не дуже сприяють витонченому ніжному образу. Але насправді кілька чорних смужок, гілочок, сердець чи завитків виглядають дуже зворушливо та витончено.

Ніжний контрастний манікюр
Ніжний контрастний манікюр

9. Мармуровий манікюр

Мармуровий манікюр у класичній біло-сірій, біло-рожевій або біло-блакитній гамі – те, що потрібно! Але рекомендуємо залишити такий дизайн для кількох акцентних нігтів, а решта зробити однотонними.

Мармуровий манікюр

10. Французький манікюр на короткі нігті

М’який традиційний френч із білим стемпінгом на акцентних нігтях – елегантна класика на кожен день. А ще можна поєднати його з місячним манікюром і викласти лунки дрібними срібними блискітками.

Французький манікюр на короткі нігті
Французький манікюр на короткі нігті

11. Перепелиний манікюр

«Перепелині яйця» в пастельних відтінках нещодавно знову увірвалися в тренди, і для ніжного манікюру на короткі нігті це ідеальний варіант. Зараз їх все частіше роблять із матовим покриттям.

Перепелиний манікюр

12. Малюнки на короткі нігті

Великі та складні малюнки на коротких нігтях не завжди доречні. А ось кілька дрібних деталей, хаотично розкиданих по нейтральному тлі, виглядають просто дивовижно. Зверніть увагу на зірки, серця, квіти, геометрію!

Малюнки на короткі нігті
Малюнки на короткі нігті

13. Ніжний манікюр із наклейками

Ситуація із наклейками нічим не відрізняється від малюнків. Дрібні деталі будуть дуже доречними. Тим більше, тонкі написи, завитки та лінії у наклейках виглядають чіткіше та акуратніше.

Ніжний манікюр з наклейками
Ніжний манікюр з наклейками

14. Смужки на короткі нігті

Кілька смужок різної товщини – і вже стильний дизайн готовий. На короткі нігті рекомендуємо вертикальні та горизонтальні лінії, які візуально подовжують нігтьову пластину.

Смужки на короткі нігті

15. Квіткові та рослинні мотиви

Звичайно, добірка ніжних манікюрів не обійдеться без рослинних мотивів. Тут діє вже знайоме правило: що дрібніший візерунок – то краще. А якщо все-таки хочеться велика квітка, залиш її для одного акцентного нігтя і вибери нейтральну і не надто яскраву колірну гаму.

Квіткові та рослинні мотиви
Квіткові та рослинні мотиви

16. Манікюр із акцентами

Акцентні нігті вже дуже давно увійшли до нашого життя. Навіть яскраві кольорові або чорні лінії та візерунки не зіпсують загальне відчуття легкості та легкості, якщо підібрати гарне нейтральне тло.

Манікюр з акцентами

17. Ніжний матовий манікюр

Матовий світлий манікюр завжди виглядає мило і ніжно. А все завдяки виразній плюшевій фактурі. Але приготуйся доглядати за такою красою, тому що і брудниться він легше!

Ніжний матовий манікюр
Ніжний матовий манікюр

18. Напівпрозорий манікюр на короткі нігті

Напівпрозоре покриття – це найчастіше бежева або молочна база без кольорового лаку. Через неї просвічує свій ніготь, тому важливо, щоб манікюр був бездоганним.

Напівпрозорий манікюр на короткі нігті
Напівпрозорий манікюр на короткі нігті

19. Акварельні розлучення

Малюнки та розлучення в акварельній техніці на бежевому або білому тлі виглядають просто казково. Здається, що їх справді малював художник по полотну!

Акварельні розлучення
Акварельні розлучення

20. Мереживний манікюр

Для мереживного манікюру використовується стемпінг або наклейки.Загалом його суть повністю відображена у назві – здається, що на ніготь поклали шматочок вишуканого мережива.

Мережевий манікюр

21. Ніжні напівпрозорі каміфубіки

Окрім яскравих кольорових конфетті варто окремо згадати переливчасті напівпрозорі каміфубіки. Вони можуть бути у формі зірочок, сердець або місяців, і дуже красиво змінюють відтінок на світлі.

Ніжні напівпрозорі каміфубіки

22. Манікюр із блискітками

Для ніжного манікюру з блискітками зверніть увагу на дрібний срібний, золотий, попелястий або рожевий гліттер. Дивовижно виглядають розтяжки та місячний манікюр за їх допомогою.

Манікюр з блискітками
Манікюр з блискітками

23. Градієнтний манікюр на короткі нігті

Ніжний градієнт виходить при переходах між пастельними відтінками. Крім того, аерографом роблять стильний сучасний френч, коли лінія переходу від бігу до білого розмита та розтягнута.

Градієнтний манікюр на короткі нігті
Градієнтний манікюр на короткі нігті

24. Ніжний манікюр із фольгою

Срібляста і золота фольга виглядає не так яскраво і помітно, як блискітки. До того ж, її можна приглушити ще більше за допомогою матового топу. Так що вона активно використовується в найніжніших та найромантичніших дизайнах.

Ніжний манікюр з фольгою

25. Манікюр з перлинним втиранням

Серед усіх втирок перлина – справжня зірка. Її наносять на бежеве, біле чи молочне покриття, і тоді вона розкривається багатогранними переливами. До речі, на кольорових лаках виходить також дуже оригінально!

Манікюр з перлинним втиранням
Манікюр з перлинним втиранням