ТОП-25 ідей ніжного манікюру на короткі нігті.

ТОП-25 ідей ніжного манікюру на короткі нігті

Коли хочеться романтики та легкості в образі, то завжди можна почати з манікюру. Тим більше, зараз так багато справді гарних, витончених та жіночних дизайнів. Зібрали для тебе наймодніші ідеї ніжного манікюру на короткі нігті!

1. Ніжний молочний манікюр

Якщо класичний білий дуже щільний і іноді виглядає занадто яскраво і помітно, то молочні відтінки позбавлені цієї проблеми. Вони теплі, витончені і найчастіше напівпрозорі. Молочний манікюр давно став новим нюдом.

Ніжний молочний манікюр
Ніжний молочний манікюр

2. Бежевий манікюр на короткі нігті

Щоб бежевий манікюр виглядав ніжно та акуратно, потрібно правильно підібрати відтінок. Вибирай напівпрозорі текстури або колір, максимально наближений до свого власного кольоротипу. Виходить дуже охайно та природно!

Бежовий манікюр на короткі нігті
Бежовий манікюр на короткі нігті

3. Рожевий манікюр

Вибирай світлі пастельні відтінки рожевого. Шляхетно виглядають його попелясті тони, ніби приглушені і розбавлені сірим.

Рожевий манікюр

4. М’ятний манікюр

М’ятний манікюр здається досить яскравим, але водночас він дуже елегантний. Складний колір самодостатній, але й у поєднанні із пастеллю дуже гарний. А ще м’ятний гармоніює з модним сірим в акцентах чи градієнтах.

М'ятний манікюр
М'ятний манікюр

5. Ніжний манікюр персиковий

Теплі персикові кольори багатогранні – десь між бежевим, рожевим та помаранчевим. Такий манікюр на коротких нігтях виходить природним і нейтральним, але водночас яскравим і яскравим.

Ніжний персиковий манікюр
Ніжний персиковий манікюр

6. Світлий сірий манікюр

Щоб зробити сірий манікюр ніжнішим, зверніть увагу на теплі відтінки, на кшталт таупу. Або поєднуй сірий з пастеллю, рожевим чи нюдом. На його тлі чудово виходять малюнки, наклейки та стемпінг.

Світлий сірий манікюр