Квіти, схожі на ромашки – назви та фото (каталог)

Квіти, схожі на ромашки: назви та фото (каталог)

Так хочеться додати до саду яскравих фарб, але при цьому зберегти відчуття весняної легкості та ніжності. Ромашки дуже гарні та витончені, проте у великій кількості – досить одноманітні. Але ми знайшли ще 25 видів квітів, схожих на них. Вони відрізняються забарвленнями, термінами цвітіння та вимогами до догляду. Ділимося назвами та фото, а ти вибирай!

1. Анациклюс

Фото анациклюса можна сміливо покласти поруч із фото ромашки для гри «знайди відмінності». Є десятки однорічних та багаторічних видів, і більшість із них чудово почуваються у наших широтах.

Анациклюс - Квіти схожі на ромашки

2. Космія

Ніжна та яскрава космея – вічна улюблениця садівників за красу та невибагливість. Трав’янистий однорічник не потребує складного догляду та постійної турботи після посіву.

Космея - Квіти схожі на ромашки

3.Гербера

Є майже сотня видів гербер всіх можливих розмірів та кольорів: від компактних садових до високих красунь під зрізання. Вони дуже теплолюбні та люблять яскраве сонце.

Гербера - Квіти схожі на ромашки

4. Хризантема

Деякі навіть називають хризантеми осінніми ромашками, але тут треба правильно підібрати сорт. У букетах ти зазвичай бачиш корейські краєвиди, а ось замість ромашок зверни увагу на арктичні та індійські.

Хризантема - Квіти схожі на ромашки

5. Маргариткоквітковий геліхризум

Під складною довгою назвою ховається квітка, яка одночасно нагадує ромашку, маргаритку та хризантему. Є й екзотичніші види, на кшталт коралоподібного або геліхризуму Мілфордовою.

Маргариткоквітковий геліхризум - Квіти схожі на ромашки

6. Урсінія

Яскраві великі квіти жовтого, пурпурного або білого кольору виглядають, наче глянсові.Ефект ще більше посилює темне зелене листя на пагонах, що виростають до 60 см.

Урсинія - Квіти схожі на ромашки