20 найкращих фільмів про терористів

20 найкращих фільмів для терористів

Любиш гострі відчуття, напруженість та непередбачувані повороти сюжету? Лови 20 найкращих фільмів про терористів, які не дадуть тобі розслабитися до останніх хвилин перегляду. Заручники, боротьба злочинців із правоохоронними органами, рятувальні операції та багато елементів екшену точно не дозволять занудьгувати!

1. 6 днів (2017)

Сценарій написаний на основі подій, що реально відбувалися. Невеликий терористичний загін захопив посольство Ірану у столиці Великобританії. Хто викличеться рятувати бранців від шалених убивць?

6 днів - Найкращі фільми про терористів

2. Земля достатку (2004)

Жахлива і співчутлива Лана (Мішель Вільямс) допомагає тим, хто потребує Лос-Анджелеса. Дядько дівчини – Пол (Джон Діл) – не поспішає бути таким же толерантним і підозрює чи не кожного жебрака у причасті до тероризму та розбою. Якось родичі виявляють труп убитого пакистанця і Лана наполягає на тому, щоб повернути тіло сім’ї загиблого.

Земля достатку - Найкращі фільми про терористів

3. Немислиме (2010)

Терорист заклав три бомби у різних містах Америки. Його швидко спіймали, але розповідати правду він не поспішає. Шукати вибухівку та добиватимуться правди Хелен Броуді (Керрі-Енн Мосс) з ФБР та загадковий агент «Ейч» (Семюел Л. Джексон).

Неймовірне - Найкращі фільми для терористів

4. 24 години: Спокута (2008)

Джек (Кіфер Сазерленд) живе простим життям у невеликому містечку Африки та допомагає місцевій школі для дітей-сиріт. Однак незабаром його спокійний уклад різко порушується: влада США вимагає, щоб чоловік став перед судом за нібито службові злочини. Щоб уберегти дітей та навчальний заклад, Джек залишає його, але виявляється надто пізно: школярів починають викрадати озброєні угруповання.

24 години: Спокута - Найкращі фільми про терористів