20 найкращих фільмів, які виглядають на одному подиху

20 кращих фільмів, які виглядають на одному диханні

Як пережити цілу гаму яскравих емоцій лише за кілька годин і не виходячи з дому? LAFOY зібрав двадцятку найкращих фільмів, які виглядають на одному подиху. Влаштуй собі захоплюючий кіномарафон!

1. Список Шиндлера (1993)

Список Шиндлера (1993)

1939 рік. Німецькі війська збирають усіх євреїв для переселення до гетто. Як полоненим допоможе авантюрист та амбітний підприємець Оскар Шіндлер (Ліам Нісон)?

2. Зелена миля (1999)

Зелена миля (1999)

Пол (Том Хенкс) – працівник в’язниці, в якій утримують ув’язнених, засуджених до смерті. Якось у його блок потрапляє група дуже незвичайних арештантів.

3. Останній самурай (2003)

Останній самурай (2003)

Нейтан (Том Круз) колись був чудовим солдатом та капітаном кавалерії, але зараз виявився практично на мілині. Отримавши привабливу пропозицію від японського міністра, герой погоджується на умови, незважаючи на те, що йому доведеться мати справу з неприємним товаришем по службі.

4. Втеча із Шоушенка (1994)

Втеча із Шоушенка (1994)

Енді Дюфрейна (Тім Роббінс) звинувачують у вбивстві дружини та її коханця. Сам чоловік не впевнений у своїй винності, бо був дуже п’яний того вечора і нічого не пам’ятає. Енді засуджують до ув’язнення у в’язниці Шоушенк, яка відома повним свавіллям, що твориться за її стінами.

5. Форрест Гамп (1994)

Форрест Гамп (1994)

У маленького Форреста (Том Хенкс) проблеми з розумовим, фізичним та соціальним розвитком. Незважаючи на всі негаразди, хлопчик відрізняється життєлюбністю, стійкістю та оптимізмом. Але чи зможе герой пронести ці якості через все життя?

6. Щоденник пам’яті (2004)

Щоденник пам'яті (2004)

Ной (Райан Гослінг) та Еллісон (Рейчел Макадамс) до нестями закохані одне в одного. Але їх поділяє величезна соціальна прірва. Чи зможуть її герої переступити?