20 найкращих історичних серіалів

20 найкращих історичних серіалів

Якщо ти шукаєш, чим можна захопитись на цілий десяток вечорів, зверни увагу на цю добірку з 20 найкращих історичних серіалів. Події епох показують глядачеві різноманітність культур, звичаїв, технологій, стилів тощо. Але навряд чи можна знайти еру, в якій не було б боротьби за владу, що бентежить любові, питань моралі та честі!

1. Рим (2005-2007)

Замах на Цезаря, політичні інтриги та підступи, громадянські війни, Клеопатра, гладіаторські бої – у цьому серіалі є все для любителів історії Стародавнього Риму. Два сезони проведуть глядача з найкривавіших та найяскравіших моментів античної цивілізації.

Рим - Найкращі історичні серіали

2. Вікінги (2013-2020)

Історія про войовничого Рагнара (Трэвіс Фіммел), його хороброї дружини Лагерта (Кетрін Винник) та синів, змушених боротися один проти одного. Сплетення політичних та бойових дій з містичними вкрапленнями та фольк-музикою створює приголомшливу картину із захоплюючим сюжетом.

Вікінги - Найкращі історичні серіали

3. Владика морів (2004-2005)

Це південнокорейський серіал про капітана флоту Чан Бого (Чхве Су Чжон), який колись був рабом. Дружба, що піддається випробуванням, раптове кохання, сутички з піратами, боротьба за першість у торгівлі об’єдналися в хорошу біографічну драму на 51 серію.

Владика морів - Найкращі історичні серіали

4. Останнє королівство (2015-2020)

Головний герой оповіді – Утред Беббанбурзький (Олександр Дреймон). Ще в дитинстві маленького англосаксу викрали вікінги та виростили, як рідного. У міру дорослішання хлопець все частіше починає замислюватися, якому народу вірний його дух.

Останнє королівство - Найкращі історичні серіали

5. Марко Поло (2014-2016)

Марко Поло (Лоренцо Рікельмі) прибуває до Китаю, захопленого монголами. Його батько пропонує хану віддати Марко на службу, а натомість просить дозволу вести торгівлю на Шовковому шляху. Юнакові доведеться вплутатися у чималу кількість придворних інтриг та стати довіреною особою самого хана.

Марко Поло - Найкращі історичні серіали