20 найкращих історичних серіалів

20 найкращих історичних серіалів

Якщо ти шукаєш, чим можна захопитись на цілий десяток вечорів, зверни увагу на цю добірку з 20 найкращих історичних серіалів. Події епох показують глядачеві різноманітність культур, звичаїв, технологій, стилів тощо. Але навряд чи можна знайти еру, в якій не було б боротьби за владу, що бентежить любові, питань моралі та честі!

1. Рим (2005-2007)

Замах на Цезаря, політичні інтриги та підступи, громадянські війни, Клеопатра, гладіаторські бої – у цьому серіалі є все для любителів історії Стародавнього Риму. Два сезони проведуть глядача з найкривавіших та найяскравіших моментів античної цивілізації.

Рим - Найкращі історичні серіали

2. Вікінги (2013-2020)

Історія про войовничого Рагнара (Трэвіс Фіммел), його хороброї дружини Лагерта (Кетрін Винник) та синів, змушених боротися один проти одного. Сплетення політичних та бойових дій з містичними вкрапленнями та фольк-музикою створює приголомшливу картину із захоплюючим сюжетом.

Вікінги - Найкращі історичні серіали

3. Владика морів (2004-2005)

Це південнокорейський серіал про капітана флоту Чан Бого (Чхве Су Чжон), який колись був рабом. Дружба, що піддається випробуванням, раптове кохання, сутички з піратами, боротьба за першість у торгівлі об’єдналися в хорошу біографічну драму на 51 серію.

Владика морів - Найкращі історичні серіали

4. Останнє королівство (2015-2020)

Головний герой оповіді – Утред Беббанбурзький (Олександр Дреймон). Ще в дитинстві маленького англосаксу викрали вікінги та виростили, як рідного. У міру дорослішання хлопець все частіше починає замислюватися, якому народу вірний його дух.

Останнє королівство - Найкращі історичні серіали

5. Марко Поло (2014-2016)

Марко Поло (Лоренцо Рікельмі) прибуває до Китаю, захопленого монголами. Його батько пропонує хану віддати Марко на службу, а натомість просить дозволу вести торгівлю на Шовковому шляху. Юнакові доведеться вплутатися у чималу кількість придворних інтриг та стати довіреною особою самого хана.

Марко Поло - Найкращі історичні серіали

6. Падіння Ордену (2017-2019)

Серіал розповідає про розгром тамплієрів у 1307 році та їх ватажку Ландрі дю Лазоні (Том Каллен). Гоніння, священний Грааль, хрестоносці, облоги, політичні та релігійні чвари змусять глядача перебувати у напрузі аж до останніх серій.

Падіння Ордену - Найкращі історичні серіали

7. Собор біля моря (2018)

Кінотвор знято за мотивами однойменної іспанської книги. У центрі оповідання – життя Арнау Естаньола (Айтор Луна). Небезпечне, наповнене голодом і зневагою оточуючих дитинство не завадило герою досягти високого становища у суспільстві.

Собор біля моря - Найкращі історичні серіали

8. Біла королева (2013)

XV століття, боротьба за трон між англійськими сім’ями Йорків та Ланкстерів досягає піку. І поки чоловіки беруться за зброю, жінки пускають у хід хитрість та маніпуляції, щоби мстити, рятувати власних дітей чи захоплювати владу у свої руки.

Біла королева - Найкращі історичні серіали

9. Борджіа (2011-2013)

Родріго Борджіа (Джеремі Айронс) шляхом махінацій та підкупів стає новим Папою, хоча його сім’ю недолюблюють через іспанське коріння. Вороги новоспеченого понтифіка неодноразово спробують скинути його з почесної посади.

Борджіа - Найкращі історичні серіали

10. Перлина палацу (2013-2014)

Корея, часи правління династії Чосон. Чан Гим (Лі Ен Е) – проста дівчина, але з великим талантом і прагненням до вивчення медицини. Незважаючи на важку долю та довгий, тернистий шлях до визнання, героїня стане першою в історії жінкою-лікарем.

Перлина палацу - Найкращі історичні серіали

11. Ізабелла (2011-2014)

Цей серіал розповідає про життя реальної історичної особистості – Ізабелли Кастільської (Мішель Хеннер). Змалку дівчина виявляється втягнутою в інтриги іспанської правлячої верхівки. Їй доведеться пережити чимало труднощів і втрат, щоб урятувати себе та близьких.

Ізабелла - Найкращі історичні серіали

12. Медічі (2016-2019)

Історія закручується навколо сімейства Медічі. У центрі сюжету – політичні події у Флоренції XV століття та стосунки батька із синами Козімо (Річард Медден) та Лоренцо (Стюарт Мартін).

Медічі - Найкращі історичні серіали

13. Чудове століття (2011-2014)

Вкрадена татарами слов’янка Олександра (Мер’єм Узерлі) потрапляє до гарему султана Сулеймана Чудового (Халіт Ергенч). Тут дівчина має не тільки завоювати кохання падишаха, але також пережити смертельні підступи суперниць і помститися всім ворогам.

Чудовий вік - Найкращі історичні серіали

14. Тюдори (2007-2010)

Історія розповідає про життя і правління короля Англії Генріха VIII (Джонатан Ріс-Майєрc), а також про його близьке оточення. Крім численних світських, політичних та релігійних труднощів монарх також спантеличений ще однією проблемою – народженням спадкоємця.

Тюдори - Найкращі історичні серіали

15. Царство (2013-2017)

Ще в ранньому дитинстві королеву Шотландії Марію Стюарт (Аделаїда Кейн) відправили до монастиря, щоб уберегти від ворогів. Дівчині, яка виросла серед сірих стін і в атмосфері лагідності, незабаром доведеться офіційно зійти на трон, вийти заміж за амбітного, холодного принца і при цьому не потонути в придворних інтригах.

Царство - Найкращі історичні серіали

16. Чудове століття: імперія Кесем (2015-2017)

Це історія волелюбної венеціанки Анастасії (Анастасія Тсилимпіу), викраденої з рідного дому та подарованої султану Ахмету I (Екін Коч). Пройшовши важкий шлях, дівчина не тільки візьме ім’я Кесем (з цього моменту роль грає Берен Саат), виявиться любов’ю всього життя для падишаха, а й стане найвпливовішою жінкою імперії Османа.

Чудовий вік: імперія Кесем - Найкращі історичні серіали

17.Версаль (2015-2018)

У Франції прокотилася хвиля повстань, націлених на повалення монархії. Людовік XIV (ДжорджБлагден) вирішує піти на кардинальні заходи, запросивши дворянство у Версаль. Тут починаються найгостріші сутички, холоднокровна помста, підступні інтриги та жорстокі розправи.

Версаль - Найкращі історичні серіали

18. Закон Гарроу (2009-2011)

Вільям Гарроу (Ендрю Б’юкен) – виходець із простолюдинів, який чудово отримав освіту та престижну посаду адвоката. Чоловік береться навіть за найскладніші і, начебто, провальні справи, намагаючись відновити правосуддя. Через таку запопадливість і загострене почуття справедливості у нього з’являються серйозні вороги.

Закон Гарроу - Найкращі історичні серіали

19. Війна та мир (2016)

Як і в однойменній книзі Льва Толстого, з якою було списано сценарій, тут усі політичні події стають тлом для світських та любовних ігор. У центрі – п’ять російських сімей початку XIX століття, один любовний трикутник і багато драматичних поворотів.

Війна та мир - Найкращі історичні серіали

20. Брати зі зброї (2001)

Це невеликий серіал, який розповідає про реальні події Другої світової війни. Історія розповідає про рота солдатів, починаючи від їх перших тренувань у таборі і аж до останніх бойових операцій. Сценарій написаний за словами реальних ветеранів, а персонажі стали їх прототипами.

Брати по зброї - Найкращі історичні серіали