20 найкращих фільмів про спорт

20 найкращих фільмів про спорт

Чесні досягнення та історії людей, які пройшли через безліч перешкод заради своєї мети, не можуть не надихати. Ці 20 найкращих фільмів про спорт від вітчизняного та зарубіжного кінематографа стануть відмінним підтвердженням такої думки. Тобі належить насолодитися цікавими сюжетами, яскравою графікою, життєвими уроками та потужним зарядом мотивації для здійснення власних проривів та перемог!

1. Досягни успіху (2000)

Історія про нового лідера шкільної групи підтримки, яка через недосвідченість та наївність ставить свою команду в незручне становище на важливому конкурсі. Чи зможе Торренс Шипман (Кірстен Данст) все виправити та довести, що вона гідний капітан команди?

Доби успіх - Найкращі фільми про спорт

2. Малятко на мільйон (2004)

Меггі Фіцджеральд (Хіларі Суенк) вирішує стати професійною боксеркою. І хоча дівчина явно має талант, за її плечима немає досвіду. Дебютантка ще має завоювати пошану напарників по рингу і скептично налаштованого тренера.

Малюшка на мільйон - Найкращі фільми про спорт

3. Роккі (1976)

Роккі Бальбоа (Сільвестр Сталлоне) мріє про славу борця на рингу. Якось хлопцеві випадає шанс взяти участь у серйозному поєдинку. Боксер-початківець охоче погоджується, забувши уточнити всі умови контракту.

Роккі - Найкращі фільми про спорт

4. Серфер душі (2011)

Бетані Хемілтон (Анна-Софія Робб) у дитинстві стала жертвою нападу акули, через що втратила одну руку. Але травма не зламала дівчину, яка вирішила будь-що стати кращою серфінгісткою. Історія базується на реальних подіях.

Серфер душі - Найкращі фільми про спорт

5. Сила волі (2016)

Темношкірий спортсмен-атлет, на якого ніхто не розраховував, раптом виграє чотири важливі нагороди на Олімпійських іграх. У фільмі розкривається важливість віри в себе та прагнення до перемоги, незважаючи ні на що.

Сила волі - Найкращі фільми про спорт