20 найкращих фільмів про бойові мистецтва

20 найкращих фільмів про бойові мистецтва

Ці фільми про бойові мистецтва зібрали багатомільйонну аудиторію шанувальників. Не дивно, адже відточені блискавичні рухи головних героїв, витонченість та міць їхніх «бойових танців» справді заворожують. Поринь у захоплюючу та динамічну атмосферу бойовиків та пригод з кінопідбіркою від LAFOY!

1. Вбити Білла (2003)

Беатрікс Кіддо (Ума Турман) – колишня учасниця угруповання «Загін смертоносних гадюк». Після невдалої спроби розпочати мирне життя дівчина розшукує колишніх колег, щоб розправитися з ними.

Для повного розуміння картини рекомендуємо також переглянути другу частину дилогії, що вийшла 2004 року.

Убити Білла (2003)

2. Карате-пацан (2010)

12-річний Дрей (Джейден Сміт) страждає від агресивних хуліганів зі своєї нової школи. Хлопчик вирішує записатися в клас карате, але виявляє, що його кривдники теж навчаються у цій секції. Хлопець уже починає опускати руки, але знайомство із незвичайним слюсарем Ханом (Джекі Чан) дає йому новий шанс на боротьбу.

Карате-пацан (2010)

3. Ангели Чарлі (2000)

Агенти Наталі (Камерон Діас), Ділан (Дрю Беррімор) та Алекс (Люсі Лью) отримують завдання від Вівієн Вуд (Келлі Лінч). Але в ході його виконання виявляється, що замовниця приховала важливу інформацію…

Ангели Чарлі (2000)

4. Електра (2005)

Електрі (Дженніфер Гарнер) доручено вбити чоловіка та його дочку-підлітка. Проте, прибувши на місце, головна героїня відмовляється виконувати завдання та розправляється з іншими підісланими вбивцями.

Електра (2005)

5. Нокдаун (2005)

Джеймс (Рассел Кроу) – колишній боксер, який змушений припинити кар’єру через серію серйозних травм. Але щоб прогодувати сім’ю, герою доведеться ризикнути і знову вийти на ринг.

Нокдаун (2005)