Квіти жовтики (50 фото) – види, посадка та догляд

Квіти жовтці (50 фото): види, посадка та догляд

Ніжні та витончені лютики привертають увагу з першого погляду. Вони дуже різноманітні за кольорами, і стануть гідною окрасою будь-якої ділянки. Сьогодні хочемо розповісти тобі про види цих квітів, а ще – про особливості посадки та догляду!

Загальна характеристика

Садовий жовтець – невеликий кущистий багаторічник з бульбовою кореневою системою та великими декоративними квітами, які можуть доходити до 10 см у діаметрі, але все-таки зазвичай набагато дрібніші. Відтінки жовтців бувають практично будь-якими, крім синіх.

Більшість сортів диких жовтців ростуть як бур’яни, не надто декоративні і не використовуються у садівництві. Але є серед них і справжні перлини. А ще – десятки селекційних розробок.

Особливо хороші махрові жовтці, бутони яких трохи нагадують троянди або півонії. Вони найчастіше зустрічаються у жовтих, червоних та помаранчевих відтінках. Кожен бутон цвіте близько тижня, і сезон починається на початку літа.

Загальна характеристика

Види лютиків

Існують десятки різновидів жовтців, але ми вибрали серед них найпопулярніші, красиві та невибагливі.Вибирай варіант до душі!

Азіатський жовтець

Не надто високий, до 45 см, вид із досить великими квітками до 5 см у діаметрі. Саме до цього різновиду належить більшість густомахрових сортів. І саме його найчастіше називають ранункулюсом.

Азіатський жовтець

Багатоквітковий жовтець

У цього виду відрізняється структура укороченої кореневої системи. Стебла прямі, але дуже гіллясті, з незначним жовтуватим опушенням і такими ж яскравими жовтими квітками.

Багатоквітковий жовтець

Лютік Маші

Дуже красивий та декоративний гібрид, який люблять ландшафтні дизайнери. Він мініатюрний і компактний, тому чудово підходить для бордюрних композицій.

Лютік Маші