Джейсон Момоа: як виглядає дружина актора, яка старша за нього на 12 років

Джейсон Момоа: як виглядає дружина актора, яка старша за нього на 12 років

Він справжній велетень, двометровий брутальний мачо, а тепер ще й успішний актор у популярних франшизах. Вона – мініатюрна «дюймовочка», актриса маловідомих ролей, та ще й старша за нього на 12 років. Їхня пара – одна з найколоритніших і гармонійніших пар Голлівуду!

Навмисно не придумаєш!

Ця історія кохання схожа на сюжет фільму. Маленький Джейсон закохався у героїню з екрана ще у 8 років. У 80-х Ліза Боне знімалася у популярному комедійному серіалі «Шоу Косбі». З віком Момоа не тільки не забув про дитячу закоханість, а й пообіцяв зробити все, щоб зустрітися зі своєю мрією у реальному житті.

Джейсон Момоа та Ліза Боне

Хто така Ліза Боне?

Ліза Боне – експресивна бунтарка за вдачею, дочка оперного співака та вчительки музики. Вона закінчила акторську школу в Голлівуді і вже 1983 року знялася в медичному серіалі «Сент-Елсвер». Потім було «Шоу Косбі» з усіма його нагородами, «Еммі» та «Золотим глобусом».

Пізніше вона зіграла у фільмі «Серце ангела» і з’явилася в комедії «Інший світ». А у 1998 році знялася з Віллом Смітом у фільмі «Ворог держави».

У 1987 році Ліза вийшла заміж. І не просто так, а за майбутню зірку Ленні Кравіца, а за рік у них народилася донька – Зої Кравіц. Ось уже талант шукати діаманти! Шлюб розпався 1993 року. Ходять чутки, що причиною розлучення були ревнощі. Кравиць не міг миритися з увагою, яку завжди приваблювала його красуня-дружина. Але пара розлучилася на дружній ноті. До речі, кажуть, саме Лізі присвячено дебютний реліз Let Love Rule.

Джейсон Момоа та його дружина

А що Джейсон?

Вихований матір’ю-одинаком, Джейсон виріс дуже рішучим і цілеспрямованим. Після навчання він зайнявся модельною кар’єрою, працював із відомими дизайнерами та став «Моделью Гаваїв». Ішов 1999 рік.

Несподівано Джейсон наважується на сміливий крок – спробувати себе в акторстві. Його мама була шокована: у дитинстві синові важко давалося просто виразно розповісти вірш. Але вона прийняла та підтримала його вибір.

Перша роль прийшла у тому ж 1999 році у «Рятувальниках Малібу». І хоч зараз мало хто його там згадає, але це був дуже добрий старт. Наступні 10 років пройшли зі змінним успіхом. А у 2011 році трапився «Конан-варвар» та «Гра престолів». І закрутилося!

Джейсон Момоа з дружиною Лізою Боне