20 найкрасивіших акторів у світі за всю історію кіно

20 найкрасивіших акторів у світі за всю історію кіно

На які тільки хитрощі не йдуть світові глянсові видання та фанатські форуми, щоб скласти рейтинг топ-20 найкрасивіших акторів у світі за всю історію кіно. У хід йшли оцінки пластичних хірургів, принципи золотого перетину, давньогрецькі скульптури та десяток-другий абстрактних обчислень. Але навіщо потрібні всі ці складнощі, якщо можна просто милуватися красою?

1. Марлон Брандо

Було б несправедливим розпочати наш рейтинг з іншого імені. Численні біографи Брандо сходяться в одному: він розділив кінематограф на «до» та «після».

Марлон Брандо - Найкрасивіші актори у світі за всю історію

2. Ален Делон

Видатний французький актор був настільки гарний, що зараз його ім’я стало номінальним. Адже недаремно він аж двадцять років був головним секс-символом усього кіносвіту.

Ален Делон - Найкрасивіші актори у світі за всю історію

3. Пол Ньюман

Геніальний американський актор, режисер та продюсер по праву вважається одним із стовпів Голлівуду. Краса у поєднанні з колосальним талантом принесли йому аж десять номінацій на «Оскар».

Пол Ньюман - Найкрасивіші актори у світі за всю історію

4. Кларк Гейбл

Зірка кінематографа з ранніх двадцятих років ще за життя отримав прізвисько Король Голлівуду. Тому коли Гейбл пішов на фронт льотчиком під час Другої світової війни, кіностудії робили все можливе, щоб якнайшвидше повернути його назад.

Кларк Гейбл - Найкрасивіші актори у світі за всю історію

5. Лоренс Олів’є

Визнаний красень у юності, Лоренс Олів’є вражав феноменальною працьовитістю. На його рахунку близько 60 кінокартин, понад 120 театральних постановок, понад 40 нагород та десятки режисерських робіт.

Лоренс Олів'є - Найкрасивіші актори у світі за всю історію

6. Крейда Гібсон

Легендарний Божевільний Макс і той самий шотландець із «Хороброго серця» аж ніяк не за гарні очі вже в юності вважався одним із перших красенів Голлівуду. Хоч стривай, саме за них!

Крейда Гібсон - Найкрасивіші актори у світі за всю історію

7. Річард Гір

Навіть ті, хто не знали про Річарда Гіра раніше, збожеволіли після фільму «Красуня»! З того часу його фільмографія поповнилася не одним десятком чудових кінострічок.

Річард Гір - Найкрасивіші актори у світі за всю історію

8. Джордж Клуні

Фірмовий прищур та посмішка стали візитною карткою актора, якою він користується досі. До речі, саме обличчя Клуні вважається ідеальним за розрахунками золотого перетину.

Джордж Клуні - Найкрасивіші актори у світі заусю історію