Блакитні квіти – назви, фото та описи (каталог)

Блакитні квіти: назви, фото та описи (каталог)

Ніжні та чарівні блакитні квіти створюють відчуття легкості та свіжості навіть у найспекотніший літній день. Розповідаємо, якими з них ти можеш прикрасити свою ділянку чи квартиру. Для зручності ми зібрали великий каталог із фото та назвами!

Садові блакитні квіти

Блакитні квіти в саду чудово виглядають у монобарвних композиціях. У той же час вони гармонійно поєднуються з будь-якими іншими рослинами всіх можливих і неможливих відтінків.

Бубенчик

Або аденофора відноситься до дзвіночкових і чудово почувається навіть у Сибіру. Блакитні дзвіночки прикрашають пагони кілька місяців при правильному догляді.

Бубенчик

Барвінок

Блакитні сорти барвінку неодноразово фігурували у казках та легендах. Ця компактна рослина висотою до 30 см, тому її можна вирощувати суцільним квітучим килимом.

Барвінок

Іпомея

Садовий берізок радує всією палітрою синьо-фіолетових відтінків, включаючи блакитний.За бажання іпомею можна вирощувати і в приміщенні, але тоді вона буде набагато дрібнішою.

Іпомея

Незабудка

Небесно-блакитний відтінок незабудки неможливо з чимось сплутати. Найяскравіше вона цвіте на сонці при регулярному поливі.

Незабудка

Дубравна вероніка

Ще одна компактна ґрунтопокривна рослина приваблює ще й фантастичною стійкістю до витоптування. Не любить вероніка хіба що лужний ґрунт.

Дубравна вероніка

Волошка

Головна зірка добірки блакитних кольорів не потребує додаткової реклами. Приємний плюс ще й у тому, що волошки зі своєю невибагливістю підійдуть навіть новачкам.

Волошка

Гіацинт

Блакитні гіацинти ти, напевно, щовесни зустрічаєш навіть на прилавках магазинів. Це цибулинний первоцвіт, який висаджують у ґрунт восени.

Гіацинт