Класичне і пряме Каре без чубчика. Варіанти стрижок. Фото

Каре в класичному варіанті вже багато років є показником стилю та елегантності. За весь час існування ця графичная стрижка придбала багато прихильниць, які не зраджують своїм вибором.

Кожен новий сезон стилісти-перукарі винаходять нові варіанти Каре, будь-який з них привабливий по-своєму, але класичне Каре, безсумнівно, самий безпрограшний варіант.

Кому підходить класичне Каре

Важко знайти дівчину, якій стрижка Каре не підійде. Вона чудово доповнює образ молодих дівчат і освіжає зовнішність більш зрілих жінок. Класичне Каре без чубчика йде і красуням з правильними рисами обличчя, і тим, у кого є деякі недоліки. В останньому випадку правильно виконана стрижка здатна приховати недосконалості.

Ідеально підійде Каре дівчатам з овальною формою обличчя. Строгість і незграбність форм підкреслить подаровані природою ідеальні обриси особи. До того ж, лише цій формі найбільше йде прямий проділ.

У дівчат з круглою формою обличчя класичне Каре не тільки добре виглядає, але і здатне трохи витягнути особа, що збалансує його форму. Але круглолицим дівчатам не варто вибирати укорочений варіант стрижки, так як короткі пасма біля пухких щічок зроблять обличчя ще ширше.

Зверніть увагу! Вирушаючи в салон за новою стрижкою, будь то пряме Каре з чубчиком, або ж без чубчика, або будь-який інший вид Каре, пам’ятайте – стригти вас повинен тільки досвідчений майстер-перукар. Каре вважається однією з найбільш складних у виконанні стрижок, тому до підбору перукаря потрібно підходити дуже серйозно.

Важливо, що пряме Каре відмінно поєднується з будь-яким стилем одягу, будь то класика або кежуал. В залежності від настрою можна експериментувати і укладати стрижку по-різному, доповнюючи свій образ.