Андеркат – чоловіча і жіноча стрижка. Варіанти виконання, кому підходить і як стригти

Кілька років тому червона килимова доріжка премії «Оскар» і Алея Слави в Лос Анджелесі кілька місяців рясніла нової незвичайної стрижкою. Носили її не тільки селебріті чоловічої статі, у деяких сміливих жінок її теж можна було помітити.

Як пізніше з’ясувалося, стрижка носить назву Андеркат, і з тих пір від зоряних ідолів вона успішно перекочувала на голови пересічних громадян.

Undercut (Андеркат) – особливості стрижки

Стрижка Андеркат характеризується високою контрастністю: короткі майже поголені волосся з боків плавно переходять в більш довгі до верху. Від спортсменів до політичних лідерів, від чоловіків до жінок – цей стиль, на думку модних експертів, є поза часом і поза конкуренцією.

Стрижку можна віднести до декількох видів стилістичних напрямків, які найбільше підійдуть чоловікам:

  • довгий хвіст на маківці і повністю голена голова, цей стиль популярний серед молоді, яка представляє якусь субкультуру або одіозну особу;
  • короткі з боків волосся плавно переходять у досить довгу верхівку – класичний варіант для метросексуала, офісного працівника і міського денді;
  • градієнт на верхній частині голови і практично вибриті віскі – незвичайний спосіб вираження, але в той же зачіска виглядає акуратно і досить креативно.

«Коли наближається літо, ніхто не хоче носити багато волосся, особливо з боків» — стверджує модний зоряний стиліст Бенджамін Тігпен.

Сьогодні щоб виглядати креативно і модно, необов’язково носити дреди або екстравагантне мелірування.

Широкий спектр вибору стрижки Undercut дозволяє знайти «свій» варіант і відчувати себе при цьому «в тренді» і в комфорті