Модні жіночі стрижки для повних – фото найцікавіших моделей

Кожна жінка знає, що від зачіски залежить настрій на цілий день і навіть впевненість у собі. Адже якщо ви проводите час, не сидячи постійно вдома, а знаходитесь в суспільстві людей, то на вас постійно звертають увагу. А доглянуті волосся і акуратна зачіска – вже половина успіху. Іноді, щоб відчути зміни у житті, потрібно просто змінити стрижку. І це можна робити перед кожною зміною сезону. Сьогодні ми поговоримо про модних жіночих стрижках для повних 2017, фото допоможе наочно все побачити.

Повненьким жінкам потрібно прикласти деякі зусилля, щоб вибрати таку стрижку, яка допоможе змінитися і приховати недоліки форми обличчя. Невдало вибрана зачіска може внести дисбаланс в пропорції тіла і особи. Стрижка для повних жінок повинна мати обсяг і відволікати увагу від фігури. Тугі пучки і пряма чубчик протипоказані. Якщо вже так хочеться прикрити лоб, то тільки косою або профільованою чубчиком.

У стрижках для повних не повинно бути симетрії. Зачіска з рівним проділом, прямим волоссям, однакової довжини з обох сторін візуально збільшує особа. Ідеальним варіантом буде проділ на бік, стрижка каскад, коса чолка і обов’язково обсяг. Все це візуально зменшує обличчя і відволікає погляд від похибок у фігурі.

Ще одне правило при виборі стрижки для повних дівчат – волосся повинні злегка прикривати обличчя. Чим більше воно відкрито, тим більше видно недоліки.

Фарбувати волосся повним дівчатам рекомендується в природні кольори. Кольорові пасма допускаються тільки у вигляді колорування. Уникати дуже темних кольорів, які візуально збільшують щоки.

Також при виборі стрижки для повних дівчат слід враховувати форму вилиць, носа і обов’язково кольоротип. Якщо у жінки кругла форма обличчя, то в такому випадку підійде стрижка каскад середньої довжини. При трикутної чи овальної форми можна пробувати короткі стрижки.

Вибір стрижки також залежить від росту, віку і того способу життя, який веде жінка. Якщо є труднощі у виборі, то необхідно звернутися до перукаря-стиліста.

Існує думка, що повним дівчатам варто відмовитися від коротких стрижок. Що нібито такі стрижки не виглядають жіночно, якщо дівчина чи жінка не має модельну зовнішність. Але, завдяки багаторічній роботі стилістів над пошуком нових образів, на сьогоднішній день ми маємо зовсім інші погляди і думки з приводу повних жінок. Сезон 2017 пропонує стрижки, які підходять саме дівчатам і жінкам з пишними формами.

Жінкам з повним особою слід вибирати стрижку без чубчика і локонами уздовж особи. Також можна використовувати об’ємні укладки. Що стосується чубчика, то вона категорично не рекомендується, тому що вона підкреслює округлість щік. Відвернути увагу від обличчя допоможе правильно підібраний колір волосся або красиво укладені пасма. Що стосується кольору, то найбільш правильним вибором буде мелірування.

У новому сезоні досить широко буде використана стрижка боб. У неї є багато варіантів, які допоможуть створювати нові образи. Раніше цю стрижку робили тільки на короткі волосся, але зараз пропонуються її різновиди і для довгого волосся. При цьому допускаються як прямі пасма, акуратно покладені, так і завиті. Вибір проділу залишається за вами.

Повним дівчатам і жінкам буде до лиця об’ємний боб. Така стрижка відкриває шию і візуально робить її довшою. Може бути як класичної, так і асиметричною. Для різноманітності можна експериментувати з кольоровими пасмами. Не обов’язково домагатися стійкого фарбування. Використовувати відтінкові кошти, які швидко змиваються і дозволяють часто міняти образ. Крім цього можна вдатися до звичайного мелірування з знебарвлення окремих пасом.

Стрижка боб, зроблена на довге волосся, має деякі нюанси. Під час укладання вона піднімається біля коріння і не допускає обрамлення особи прямими пасмами.

Стрижка каре на ніжці підійде повним жінкам бальзаківського віку. Така зачіска стане цікавіше, якщо використовувати колорування мінімум з трьох кольорів.

Приховати недоліки можна за допомогою стрижки драбинкою. Вона буде основою для створення різних образів. Завдяки такій стрижці, можна робити завиті локони, заплітати косу або піднімати волосся вгору. На кучеряве волосся ця стрижка не підійде.

Будь-які волосся вимагають ретельного догляду. Не варто думати, що якщо у вас коротка стрижка, то їй не варто приділяти увагу. Адже для укладання використовується фен, праску або щипці для завивки. Це постійне термічний вплив на волосся. І якщо при цьому не застосовувати засоби для захисту від негативного впливу температури, то волосся втратять блиск і стануть сухими. Щоб цього не сталося, необхідно використовувати спеціальні масла і маски.