Найкращі сорти полуниці для Підмосковя – назви та фото (каталог)

Найкращі сорти полуниці для Підмосков'я

Всі, хто вперше зважився обзавестися полуничною плантацією, жахається від кількості та різноманітності сортів. Ранні, середні, пізні – і це ще не межа. Адже треба підбирати їх ще й з урахуванням особливостей ґрунту та клімату свого регіону. Ділимося найкращими сортами полуниці для Підмосков’я!

Ранні сорти полуниці для Підмосков’я

Перші ягоди гарні тим, що вони з’являються, коли про інші ще рано мріяти, так що врожай можна зібрати вже навесні. Є думка, що така полуниця несмачна, але це точно не про наші сорти!

Аніта

Яскраво-червоні ягоди середнього розміру важать до 50 г, а кожен кущ дає до 2 кг за сезон. Аніта добре переносить транспортування, його можна їсти так, використовувати в кулінарії або в промислових масштабах. Сорт зимостійкий, але не переносить глинисті ґрунти.

Аніта - Ранні сорти полуниці для Підмосков'я

Кардинал

Урожайний сорт дає близько 1 кг ягід середнього розміру з невеликого кущика.Кардинал – ще один морозостійкий та невибагливий сорт, який нормально почувається у відкритому ґрунті. Але такій полуниці потрібно дуже багато світла і досягти повторного врожаю не вдасться.

Кардинал - Ранні сорти полуниці для Підмосков'я

Альба

Полуниця Альба насичена, щільна і дуже ароматна, а ще – напрочуд врожайна і не дрібніє. У Підмосков’ї її рекомендується вирощувати у теплицях чи контейнерах, бо у відкритому ґрунті вона чутлива до холодів. Дивно, але Альбу можна вирощувати навіть у звичайних вазонах.

Альба - Ранні сорти полуниці для Підмосков'я

Сударушка

У Підмосков’ї вітчизняна Сударушка демонструє фантастичну стійкість до холодів та хвороб. Кожен кущ дає близько 1 кг ягід, але врожайність можна підвищити підживленням та добривами. Ягоди мають виразний кисло-солодкий смак і суничний аромат.

Сударушка - Ранні сорти полуниці для Підмосков'я