Види та сорти лілій – фото, назви та описи (каталог)

Види та сорти лілій: фото, назви та описи

Ніжна та витончена лілія виглядає велично та екзотично. Тим не менш, вона добре приживається в садах і майже не завдає клопоту, якщо правильно підібрати різновид. Сьогодні ми докладніше розповімо про види та сорти лілій з фото, назвами та описами, щоб тобі більше ніколи не довелося в них плутатися!

1. Аарон

Ніжний азіатський сорт розпускається великими махровими кольорами білого кольору. Лілії Аарон середнього розміру – до 80 см заввишки, а цвітуть у першій половині літа.

Аарон - Види та сорти лілій

2. Перпл Принц

Один із найвищих садових гібридів витягується до 2 м і випускає квіти до 25 см у діаметрі. На одній такій лілії розпускається до 30 бутонів, що виглядає надзвичайно яскраво.

Перпл Принц - Види та сорти лілій

3.Шокінг

Ефектний гібрид стійкий до морозів і не вимагає укриття навіть за -30 градусів. Пелюстки лілії ніжного вершкового кольору з червоними плямами та розлученнями.

Шокінг - Види та сорти лілій

4. Нове Центо

Яскравий жовтий сорт із зеленуватим відливом цінується саме за своє насичене забарвлення. Хоч лілія Нове Центо і не дуже висока, але квіти розкриваються до 16 см у діаметрі та радують весь липень.

Нове Центо - Види та сорти лілій

5. Тріумфатор

Цікава властивість сорту Тріумфатор – гігантські квіти за порівняно невеликого розміру. Лілія витягується до 1 м, але її біло-рожеві бутони розкриваються влітку на 25 см.

Тріумфатор - Види та сорти лілій

6. Дольче Енд Габбана

Свою знамениту назву сорт отримав завдяки дивовижній красі хвилястим пелюсткам. Дольче Енд Габбана відрізняється від інших рожевих лілій і одразу приковує увагу.

Дольче Енд Габбана - Види та сорти лілій

7. Мапіра

Ще один азіатський сорт лілій, який цінується за незвичайне забарвлення. Квіти Мапіри переливаються всіма відтінками бордового, а з відстані здаються взагалі чорними.

Мапіра - Види та сорти лілій