Популярні види акваріумних рибок – фото, назви та описи

Популярні види акваріумних рибок: фото, назви та описи

Ти навіть не уявляєш, наскільки багатий та різноманітний світ акваріумних рибок! По всьому світу люди благополучно розводять десятки, або навіть сотні видів. І у цій добірці ми зібрали найпопулярніші з них! Якщо ти давно мрієш про акваріум або просто цікавишся підводним світом – ця стаття спеціально для тебе!

1. Гуппі

Навіть люди, далекі від світу акваріумістики, зазвичай безпомилково відрізняють гуппі. Невеликі, симпатичні, невибагливі та дуже живучі – ці рибки пристосовуються до різних умов та прощають помилки новачків.

Гуппі

2. Меченосець

Мечоносці отримали свою назву за характерне подовження хвостового плавця у самців. Є кілька порід різних кольорів. Меченосці чудово вживаються в групі і охоче розмножуються в домашніх умовах.

Мечоносець

3. Апістограма

Дрібні представники цихлід вражають буяння фарб. Особливо поширені червоні, жовті та блакитні забарвлення.Це тропічна теплолюбна рибка з відповідними вимогами догляду.

Апістограма

4. Неон

Один із найпопулярніших видів нарівні з гуппі. Неони кидаються в очі своїм яскравим ефектним забарвленням. Містять їх зазвичай великими зграйками, які так гарно переливаються завдяки неоновій синій смузі вздовж тіла.

Неон

5. Боція

Велика група придонних рибок різного розміру. В основному вони активнічать у сутінках, і добре стежать за порядком у великих акваріумах. Боції миролюбні, але можуть постояти за себе.

Боція

6. Півник

Коханці яскравих різнокольорових рибок добре знають півників з їх різноманіттям форм та забарвлень плавників. Багаторічна робота селекціонерів – і різноманітність порід вражає досі. Важливо, щоб у акваріумі був лише один самець!

Півник