Короткошерсні породи кішок – назви та фото (каталог)

Короткошерсні породи кішок: назви та фото

Не має значення, якою довжиною шерсть у твоєї улюбленої кішки чи кота – їхньою прародичкою у будь-якому разі була дика лівійська короткошерста кішка. І досі таких порід більше, адже древній ген напрочуд сильний. Селекціонери вивели десятки найцікавіших різновидів, і про деякі з них ми розповімо сьогодні з назвами та фото!

1. Абіссінська

Екзотична порода потрапила до нас прямо з Ефіопії, і це найдавніший шляхетний рід. Такі кішки дуже норовливі і винахідливі, але їхнє дивне забарвлення нікого не залишить байдужим.

Абіссінська - Короткошерсні породи кішок

2. Бенгальська

Бенгальські кішки славляться своїм непростим характером і такою ж непростою історією. Останню прародительку породи дивом врятували в Бангкоку, вивезли в Америку і там важко схрестили з чорним короткошерстим котом.

Бенгальська - Короткошерсні породи кішок

3. Сафарі

Виведення цієї породи далося селекціонерам нелегко і після багатьох експериментів з схрещування дикого кота з бенгалами та сіамцями. Великі плямисті тварини виростають із зовнішністю дикого хижака, але характером домашньої кішечки.

Сафарі - Короткошерсні породи кішок

4. Австралійський міст

Ще одна порода примітна ефектним та незвичайним мармуровим забарвленням із тикуванням. Австралійські місти дуже активні та грайливі, але з віком стають спокійнішими та ласкавішими.

Австралійський міст - Короткошерсні породи кішок

5. Каліфорнійська сяюча

Виведення породи з ефектним леопардовим забарвленням зайняло понад 20 років, і все для того, щоб привернути увагу громадськості до знищення леопардів заради хутра. Незважаючи на дику зовнішність і великі розміри, каліфорнійські кішки уживливі і велелюбні, хоча можуть бути гіперактивними.

Каліфорнійська сяюча - Короткошерсні породи кішок