Як позбутися тарганів: 12 народних засобів та ефективних способів

Як позбутися тарганів: найкращі народні засоби

«Непрохані гості» у квартирі – це справжній кошмар, тим більше видворити тарганів не так просто. Здається, вони вже давно не бояться жодних спеціальних гелів та платівок. Але як не дивно, на допомогу приходять народні засоби, перевірені ще нашими прабабусями. Ділимося найкращими способами, як позбутися напасті!

1. Борна кислота

Для цього рецепту тобі потрібна борна кислота у порошку, а не аптечна баночка. Порошок можна розсипати в чистому вигляді або змішати з|із| роздавленим вареним жовтком. З суміші скочують кульки та змінюють їх кожні 3 дні.

Борна кислота - Як позбутися тарганів у квартирі

2. Гіпс та алебастр

Такий небанальний метод показує непогані результати. Тобі теж потрібно змішати «тісто» з вареним жовтком, борошном, алебастром та гіпсом. Доведи суміш водою, якщо вона занадто густа, скатай кульки і розклади в місцях, де бачиш тарганів.

Гіпс і алебастр - Як позбутися тарганів народними засобами

3. Оцет

Водним розчином оцту щодня обприскують плінтуси, кути, місця вздовж шаф та труб. Їм же можна протерти поверхні як додатковий антисептичний метод.

Оцет - Як позбутися тарганів

4. Бура

Це альтернатива борній кислоті і той же тетраборат натрію. Приготуйте пюре з однієї великої картоплини, змішайте його з яйцем і 1 ст.л. бурі. Далі наліпи приманки, розклади і потурбуйся, щоб у квартирі більше не було відкритої їжі та води. Або змішай порошок з борошном та цукром, і так розсип його по щілинах.

Бура - Як позбутися тарганів у квартирі

5. Нашатирний спирт

Нашатир теж можна розвести водою і використовувати для обприскування, як оцет. Або додай ложку нашатирного спирту у воду, і протри стінки холодильника та кухонні меблі.

Нашатирний спирт - Як позбутися тарганів

6. Лавровий лист

Візьми кілька листочків зі звичайної банки спецій і дрібно розітріть, щоб посилити запах. Розклади їх по всій квартирі, а важкодоступні місця та робочі поверхні обприскай міцним відваром.

Лавровий лист - Як позбутися тарганів народними засобами