Породи курей несучок – назви та фото (каталог)

Породи курей несучок: назви та фото (каталог)

З усіх курей найпоширеніші – саме яєчні. Несушки швидко ростуть і розвиваються, всього за пару місяців набирають вагу, і до половини року починають активно нестись. При хорошому догляді вони живуть до 16 років, проте поступово їхня продуктивність падає. Залежно від породи протягом року кури приносять до 250-300 яєць. Ділимося подробицями, назвами та фото!

1. Анкона

Куриця середнього розміру на рік дає до 250 яєць вагою 45-60 г, але потрібний просторий курник і високий паркан. У породи дуже відомий забарвлення – насичений чорний у білу точку. Для південних регіонів анкона – одна з найкращих порід.

Анкона - Породи курей несучок

2. Тетра

Вигляд славиться вражаючою продуктивністю – до 310 яєць масою близько 65 г. Кури великі і швидко ростуть, тому підходять і для м’ясного розведення. Але при цьому вони досить ненажерливі, а отже, вимагатимуть відповідних витрат.

Тетра - Породи курей несучок

3. Хайсекс

Невеликі кури дають понад 300 великих яєць до 70 г, але дуже погано переносять холоди. Найкраще вони почуваються у просторих вільних курниках. Цікавий факт, що у білих несучок несучість вища, ніж у рудих.

Хайсекс - Породи курей несучок

4. Амераукана

Досить великі кури з виразними бакенбардами дають до 250 великих яєць по 60 г. Вони невибагливі до погоди та зовнішніх умов, можуть жити без вигулу, але потребують підгодівлі з кальцієм. Це досить рідкісна порода, якою здебільшого займаються лише заводчики.

Амераукана - Породи курей несучок

5. Род-Айленд

Американська порода відноситься до м’ясоїчних і виростає до 2,8-3,8 кг. У рік птах приносить до 200 яєць, тому його цінують за своєрідний баланс характеристик. У курей дуже яскравий рудо-коричневий відтінок, а у півнів – розкішний зеленуватий хвіст.

Рід-Айленд - Породи курей несучок