Кріс Хемсворт: як виглядає його дружина, яка старша за актора на 7 років

Кріс Хемсворт: як виглядає його дружина, яка старша за актора на 7 років

Кріс Хемсворт та Ельза Патакі одружилися ще в ті часи, коли про них майже ніхто не знав. І пліч-о-пліч йшли до своїх найпопулярніших ролей. Вона – до «Форсажу», він – до «Месників».

Як усе починалося?

Все почалося на початку 2010 року. Агент Вільям Уорд запросив обох акторів на одну вечірку. Ельза тоді знімалася в Іспанії, а Кріс вже мав успіх в Австралії. Але у світових масштабах вони були ще новачками.

У вечірки було просте завдання – «вийти в люди» і мати корисні знайомства. Ну що ж, придбали! Пізніше Кріс розповів, що жодного спалаху з першого погляду не було. Але яскрава, весела та товариська Ельза йому одразу сподобалася. Патаки зізналася, що її підкорив приголомшливий голос актора.

Кріс Хемсворт та Ельза Патакі

Ельза Патаки до знайомства з Крісом Хемсвортом

Ельза народилася в Мадриді, в сім’ї іспанського біохіміка та румунсько-угорського публіциста. Має зведений молодший брат Крістіан – режисер кіно.Дівчина вивчала журналістику та акторську майстерність в Університеті Святого Павла. Крім іспанської та англійської, вона володіє італійською, французькою та португальською мовами.

З 2006 до 2009 Ельза зустрічалася з Едрієном Броуді. Вони разом знімалися в італійському трилері Джало. Він навіть подарував їй маєток XIX століття у Нью-Йорку.

Її перша роль – у серіалі «Королева мечів». З того часу вона зіграла у фільмах «Гірше нікуди», «Полювання на перевертня», «Зміїний політ», «Хочу в Голлівуд» та ще в десятці ролей.

Кріс Хемсворт з дружиною

Життя після весілля

Ельза та Кріс одружилися 26 грудня 2010 року, через 10 місяців відносин. Весілля було несподіваним для всіх, включаючи їхнього загального агента. Пара одружилася під час різдвяних канікул в Індонезії, і це було спонтанне рішення. За збігом обставин із ними якраз відпочивали їхні рідні – як тут не вірити у знаки?

З того часу у сім’ї троє дітей – 8-річна дочка Індія Роуз та 6-річні сини-близнюки Саша та Трістан. За словами Хемсворта, дивлячись на свою дружину в ролі матері, він тільки ще більше закохався в неї.

Кріс Хемсворт та його дружина Ельза Патакі

Щоб сховатись від наполегливої ​​уваги журналістів, сімейство перебралося до Байрон-Бей. Це маленьке курортне містечко в Австралії, яке може похвалитися дивовижними пляжами та природою. Там актори й купили собі будинок.

Всією сім’єю вони багато часу проводять на пляжі і займаються серфінгом, який обожнює Кріс. Спорт – важлива складова їхнього життя. У будинку навіть є окремий спортзал, який дуже врятував під час карантину. Щоправда, Хемсворт стверджує, що це зовсім не обов’язково – за бажання можна займатися і без інвентарю. В онлайн-шоу Еллен Дедженерес він навіть показував різні вправи з пляшками, консервними банками та кошиком для білизни.

Кріс Хемсворт з дружиною та дітьми