Найкрасивіші знаменитості чоловіка старше 50

Найкрасивіші знаменитості чоловіка старше 50 років

З віком чоловіки стають лише привабливішими, і «гарячі» знаменитості старші 50 років легко це підтверджують! Ми не будемо міркувати про витримане вино та інші штампи, а відразу перейдемо до добірки найкрасивіших, харизматичних та яскравих зірок!

Джанлука Ваккі (52 роки)

Зірка інстаграма та «танцювальний мільйонер» спростовує всі стереотипи про чоловіків за 50! Особливо з цим згодна юна обраниця темпераментного італійця – Шерон Фонсека.

Джанлука Ваккі - Найкрасивіші знаменитості чоловіка старше 50

Володимир Машков (56 років)

Радянський та російський актор із гігантським послужним списком вміє виглядати стильно. На жаль, у 2019 він оголосив, що йде з кіно. Величезна втрата!

Володимир Машков - Найкрасивіші знаменитості чоловіка старше 50

Дмитро Пєвцов (57 років)

Актор, співак, музикант, автогонщик та старанний сім’янин, Дмитро Пєвцов заслужено займає своє місце у топі. Яскравий приклад того, що привабливість не завжди йде об руку зі скандалом та епатажем.

Дмитро Пєвцов - Найкрасивіші знаменитості чоловіка старше 50

Дмитро Нагієв (53 роки)

Харизматичний шоумен не забуває постійно нагадувати про себе новими та новими проектами. Здебільшого у всіх ролях він дотримується одного образу, але цей образ йому дуже пасує.

Дмитро Нагієв - Найкрасивіші знаменитості чоловіка старше 50

Хав’єр Бардем (51 рік)

Проти яскравої зовнішності темпераментного іспанця неможливо встояти. Навіть відверті мерзотники у його виконанні обурливо гарні та «гарячі»!

Хав'єр Бардем - Найкрасивіші знаменитості чоловіка старше 50

Пірс Броснан (67 років)

Хоч Броснану вже далеко за 50, але це ніяк не заважає йому залишатися напрочуд привабливим. Навіть не зрозуміло, кому він продав душу за таке!

Пірс Броснан - Найкрасивіші знаменитості чоловіка старше 50

Джейсон Стейтем (52 роки)

Ефектний британець та один із улюблених акторів Гая Річі відомий своїми мужніми ролями в екшн-бойовиках. Особливо йому йдуть класичні костюми!

Джейсон Стейтем - Найкрасивіші знаменитості чоловіка старше 50

Колін Ферт (59 років)

Здавалося, що Колін Ферт вже не стане привабливішим, ніж після містера Дарсі. Але барвистий «Kingsman» із його розкішними костюмами та справжнім шпигунським духом зробив неможливе.

Колін Ферт - Найкрасивіші знаменитості чоловіка старше 50

Олег Меньшиков (59 років)

Олег Меньшиков – феномен вітчизняного кінематографу. Його люблять любителі кіно, театрали та учасники його акторської майстерні. Його шоуз інтерв’ю на YouTube побило рекорди переглядів, а один із випусків навіть потрапив на телебачення.

Олег Меньшиков - Найкрасивіші знаменитості чоловіка старше 50

Джеффрі Дін Морган (54 роки)

Улюбленець усіх глядачів серіалів привернув увагу ще після «Надприродного». А вже після ролі брутального мерзотника Нігана в «Ходячих мерцях» байдужих і зовсім не залишилося.

Джеффрі Дін Морган - Найкрасивіші знаменитості чоловіка старше 50

Роберт Дауні-молодший (55 років)

Цей список був би не повним без загального улюбленця дітей та дорослих Роберта Дауні-молодшого. Кажуть, зйомки у супергеройських фільмах змушують завжди бути у тонусі. Що ж, Дауні це явно на користь!

Роберт Дауні-молодший - Найкрасивіші знаменитості чоловіка старше 50

Джордж Клуні (59 років)

Клуні – яскравий приклад того, як вік прикрашає чоловіка.До речі, його фірмовий прищур та посмішку можна побачити практично у 70 фільмах!

Джордж Клуні - Найкрасивіші знаменитості чоловіка старше 50