12 найкрасивіших акторок радянського кіно

12 найкрасивіших актрис радянського кіно

Прекрасні жінки зі старих вітчизняних фільмів досі змушують серця битися найчастіше. У простій, але водночас чуттєвій красі того періоду був особливий шарм. Це легко помітити – варто лише поглянути на наш топ-12 найкрасивіших акторок радянського кіно!

12. Зінаїда Кирієнко

Однією з перших та головних ролей Кирієнка була роль Наталії у «Тихому Доні». Крім того, вона стала досить успішною естрадною співачкою і у вільний від зйомок час виступала з концертами.

Зінаїда Кирієнко - Найкрасивіші актриси радянського кіно

11. Тетяна Самойлова

Кар’єра актриси завжди нагадувала маятник, адже вона то з’являлася з фантастичним успіхом, то безслідно та загадково зникала з радарів. За фільм «Летять журавлі» Самойлова отримала найнезвичайнішу нагороду – «Апельсинове дерево» для найчарівнішої та найскромнішої актриси в Каннах.

Тетяна Самойлова - Найкрасивіші актриси радянського кіно

10. Ганна Самохіна

Перша роль Самохіної принесла їй фантастичний успіх та популярність, адже її Мерседес в «В’язні замку Іф» вийшла просто фантастичною. З того часу вона багато знімалася у фільмах та серіалах, постійно з’являлася на телебаченні, випустила сольний альбом і, звичайно, весь вільний час присвячувала театру.

Ганна Самохіна - Найкрасивіші актриси радянського кіно

9. Ірина Скобцева

Історик-мистецтвознавець за освітою, Скобцева завжди була небайдужа до акторської майстерності. І ось уже 1955 року вона зіграла Дездемону, і з того часу продовжує збирати десятки успішних проектів.

Ірина Скобцева - Найкрасивіші актриси радянського кіно

8. Вікторія Федорова

Вікторія Федорова – жінка неабиякої зовнішності та багатьох талантів. Вона не лише успішно поєднувала зйомки у фільмах, а й написала власну книгу, яку дуже привітно взяли критики.

Вікторія Федорова - Найкрасивіші актриси радянського кіно

7. Еліна Бистрицька

Еліна Бистрицька – не лише талановита актриса та гарна жінка, а й справжня польова медсестра під час Великої Вітчизняної війни. Вона знімалася в кіно і виступала у театрі аж до 2007 року, зібравши цілу плеяду успішних проектів різних років – від «Тихого Дону» до «Повернення Мухтара».

Еліна Бистрицька - Найкрасивіші актриси радянського кіно

6. Майя Менглет

Дочка актора, Майя Менглет мріяла Театром ім. Станіславського і віддала йому понад 40 років свого життя. А прославив її старий чорно-білий фільм 1957 року «Справа була у Пенькові».

Майя Менглет - Найкрасивіші актриси радянського кіно

5. Наталія Кустинська

Довгий час Кустинську навіть називали російською Бриджит Бардо за яскраву зовнішність та разючу подібність.А після виходу фільму «Іван Васильович змінює професію» до неї ще довго прикували погляди з усього СРСР.

Наталія Кустинська - Найкрасивіші актриси радянського кіно

4. Наталія Фатєєва

Актриса почала зніматися ще 1956 року, і вже тоді її сумні очі привернули до неї увагу. Наталя Фатєєва дуже багато працювала в театрі, була телеведучою та отримала кілька нагород за заслуги у кіномистецтві.

Наталія Фатєєва - Найкрасивіші актриси радянського кіно

3. Анастасія Вертинська

Після головної ролі в «Червоних вітрилах» кар’єра Вертинської стрімко злетіла вгору. Хоч вона й насилу справлялася з популярною, але після цього були й інші головні ролі – «Людина-амфібія», «Гамлет» і навіть «Майстер і Маргарита» 1994 року.

Анастасія Вертинська - Найкрасивіші актриси радянського кіно

2. Наталія Варлей

Ніна з «Кавказької бранки» не залишила байдужих ні серед чоловіків, ні серед жінок.Цікавий факт: за освітою актриса – циркова артистка, і в юності вона навіть встигла попрацювати за фахом.

Наталія Варлей - Найкрасивіші актриси радянського кіно

1. Ірина Алфьорова

Ірина Алфьорова зіграла десятки чудових ролей, і однією з перших найуспішніших була роль Констанції Бонасьє. Актриса досі продовжує кар’єру, а серед її останніх проектів – «Ялинки 5» та «Останній із Магікян».

Ірина Алфьорова - Найкрасивіші актриси радянського кіно