12 найкрасивіших акторок радянського кіно

12 найкрасивіших актрис радянського кіно

Прекрасні жінки зі старих вітчизняних фільмів досі змушують серця битися найчастіше. У простій, але водночас чуттєвій красі того періоду був особливий шарм. Це легко помітити – варто лише поглянути на наш топ-12 найкрасивіших акторок радянського кіно!

12. Зінаїда Кирієнко

Однією з перших та головних ролей Кирієнка була роль Наталії у «Тихому Доні». Крім того, вона стала досить успішною естрадною співачкою і у вільний від зйомок час виступала з концертами.

Зінаїда Кирієнко - Найкрасивіші актриси радянського кіно

11. Тетяна Самойлова

Кар’єра актриси завжди нагадувала маятник, адже вона то з’являлася з фантастичним успіхом, то безслідно та загадково зникала з радарів. За фільм «Летять журавлі» Самойлова отримала найнезвичайнішу нагороду – «Апельсинове дерево» для найчарівнішої та найскромнішої актриси в Каннах.

Тетяна Самойлова - Найкрасивіші актриси радянського кіно

10. Ганна Самохіна

Перша роль Самохіної принесла їй фантастичний успіх та популярність, адже її Мерседес в «В’язні замку Іф» вийшла просто фантастичною. З того часу вона багато знімалася у фільмах та серіалах, постійно з’являлася на телебаченні, випустила сольний альбом і, звичайно, весь вільний час присвячувала театру.

Ганна Самохіна - Найкрасивіші актриси радянського кіно

9. Ірина Скобцева

Історик-мистецтвознавець за освітою, Скобцева завжди була небайдужа до акторської майстерності. І ось уже 1955 року вона зіграла Дездемону, і з того часу продовжує збирати десятки успішних проектів.

Ірина Скобцева - Найкрасивіші актриси радянського кіно

8. Вікторія Федорова

Вікторія Федорова – жінка неабиякої зовнішності та багатьох талантів. Вона не лише успішно поєднувала зйомки у фільмах, а й написала власну книгу, яку дуже привітно взяли критики.

Вікторія Федорова - Найкрасивіші актриси радянського кіно