Топ-20 найкрасивіших дівчат у світі

Топ-20 найкрасивіших дівчат у світі

Конкурси та телешоу, рейтинги глянсових журналів, нескінченні Міс та Місіс Всесвіт щороку женуться за примарною метою обрати першу красуню у світі. Насилу уявляємо завдання складніше, адже навколо десятки, сотні, тисячі та мільйони чарівних дам! Але ми проаналізували популярні вибірки та склали свій топ-20 найкрасивіших дівчат у світі!

20. Елінор Томлінсон

Здається, що природа подарувала англійській актрисі таку особу спеціально, щоб вона грала справжніх леді. Хоч її фільмографія поки і не надто велика, але ми впевнені, що це лише питання часу!

Елінор Томлінсон - Найкрасивіші дівчата у світі

19. Катріона Грей

Неабияка зовнішність дісталася Міс Всесвіту 2018 від батьків: батька-шотландця та матері-філіппінки. У своєму першому конкурсі краси дівчина перемогла у 5 років!

Катріона Грей - Найкрасивіші дівчата у світі

18. Дженніфер Лоуренс

Можна лише позаздрити тому, як Дженніфер Лоуренс стрімко увірвалася до Голлівуду та відвоювала собі перші місця всіх рейтингів. Незважаючи на не найтривалішу кар’єру, у неї за плечима вже не один блокбастер.

Дженніфер Лоуренс - Найкрасивіші дівчата у світі

17. Емма Стоун

Очі Емми Стоун неможливо сплутати з іншими. Як і неможливо не посміхнутися у відповідь на її життєрадісну посмішку!

Емма Стоун - Найкрасивіші дівчата у світі

16. Елізабет Олсен

Після успішних «Месників» у Елізабет Олсен розпочався принципово новий виток у кар’єрі. Але крім таланту хотілося б відзначити, наскільки дівчина гарна в образі загадкової Червоної відьми.

Елізабет Олсен - Найкрасивіші дівчата у світі

15.Аня Тейлор-Джой

Незвичайне обличчя Ані Тейлор-Джой точно нікого не залишить байдужим. Юна дівчина з величезними очима виглядає органічно у будь-якому образі.

Аня Тейлор-Джой - Найкрасивіші дівчата у світі

14. Еван Рейчел Вуд

Ще однієї американської красуні йде, здається, будь-яке амплуа. А після ролі Долорес у «Світі Дикого Заходу» про неї нарешті дізналися всі!

Еван Рейчел Вуд - Найкрасивіші дівчата у світі