Топ-20 найкрасивіших дівчат у світі

Топ-20 найкрасивіших дівчат у світі

Конкурси та телешоу, рейтинги глянсових журналів, нескінченні Міс та Місіс Всесвіт щороку женуться за примарною метою обрати першу красуню у світі. Насилу уявляємо завдання складніше, адже навколо десятки, сотні, тисячі та мільйони чарівних дам! Але ми проаналізували популярні вибірки та склали свій топ-20 найкрасивіших дівчат у світі!

20. Елінор Томлінсон

Здається, що природа подарувала англійській актрисі таку особу спеціально, щоб вона грала справжніх леді. Хоч її фільмографія поки і не надто велика, але ми впевнені, що це лише питання часу!

Елінор Томлінсон - Найкрасивіші дівчата у світі

19. Катріона Грей

Неабияка зовнішність дісталася Міс Всесвіту 2018 від батьків: батька-шотландця та матері-філіппінки. У своєму першому конкурсі краси дівчина перемогла у 5 років!

Катріона Грей - Найкрасивіші дівчата у світі

18. Дженніфер Лоуренс

Можна лише позаздрити тому, як Дженніфер Лоуренс стрімко увірвалася до Голлівуду та відвоювала собі перші місця всіх рейтингів. Незважаючи на не найтривалішу кар’єру, у неї за плечима вже не один блокбастер.

Дженніфер Лоуренс - Найкрасивіші дівчата у світі

17. Емма Стоун

Очі Емми Стоун неможливо сплутати з іншими. Як і неможливо не посміхнутися у відповідь на її життєрадісну посмішку!

Емма Стоун - Найкрасивіші дівчата у світі

16. Елізабет Олсен

Після успішних «Месників» у Елізабет Олсен розпочався принципово новий виток у кар’єрі. Але крім таланту хотілося б відзначити, наскільки дівчина гарна в образі загадкової Червоної відьми.

Елізабет Олсен - Найкрасивіші дівчата у світі

15.Аня Тейлор-Джой

Незвичайне обличчя Ані Тейлор-Джой точно нікого не залишить байдужим. Юна дівчина з величезними очима виглядає органічно у будь-якому образі.

Аня Тейлор-Джой - Найкрасивіші дівчата у світі

14. Еван Рейчел Вуд

Ще однієї американської красуні йде, здається, будь-яке амплуа. А після ролі Долорес у «Світі Дикого Заходу» про неї нарешті дізналися всі!

Еван Рейчел Вуд - Найкрасивіші дівчата у світі

13. Чжан Цзії

Чжан Цзії неодноразово називали китайським подарунком Голлівуду. Насправді, дівчині вже давно не двадцять, але в це досі важко повірити!

Чжан Цзії - Найкрасивіші дівчата у світі

12. Ель Фаннінг

У зовнішності юної Ель Фаннінг є щось ельфійське. А вже психологічний трилер «Неоновий демон» із його чудовою естетикою приніс їй справжній успіх.

Ель Фаннінг - Найкрасивіші дівчата у світі

11. Зої Кравіц

ВідБатьків Зої Кравіц успадкувала найкраще: ефектну зовнішність, важкий погляд та талант. Про приголомшливу фігуру дівчини багато хто тільки мріє!

Зої Кравіц - Найкрасивіші дівчата у світі

10. Міа Васіковська

За плечима цієї чарівної блондинки вже понад десяток вдалих проектів та зіркових дуетів. А все почалося з казкового образу Аліси, який підійшов до дівчини, як рідний.

Міа Васіковська - Найкрасивіші дівчата у світі

9. Зендая

Загалом у 20 років Зендая стрімко увірвалася на телебачення та в рейтинги найкрасивіших дівчат. Модні журнали постійно хвалять її за чудовий смак, а ми хочемо відзначити ще й чудову пластику після танцювального минулого.

Зенда - Найкрасивіші дівчата у світі

8. Аріана Гранде

Зовнішності Аріани заздрять інстраграм-красуні по всьому світу. А за свою музичну кар’єру дівчина вже зібрала півтора десятки премій, включаючи «Греммі».

Аріана Гранде - Найкрасивіші дівчата у світі

7. Крістін Фросет

У юної Крістін Фросет поки що зовсім скромна фільмографія, але її вже помітив Netflix. Ефектна зовнішність дісталася їй у спадок разом з норвезьким корінням.

Крістін Фросет - Найкрасивіші дівчата у світі

6. Емілія Кларк

Було б не справедливо оминути незрівнянну кхалісі, в яку стільки сезонів поспіль закохувалися чоловіки з усього світу. Хоч акторці й довелося пройти через серйозні випробування, але знайти фотографію, де вона не посміхалася б, майже неможливо.

Емілія Кларк - Найкрасивіші дівчата у світі

5. Белла Хадід

Екзотична зовнішність американки з палестинським корінням зробила її однією з найбільш затребуваних моделей сучасності. Белла Хадід – постійна особа модних будинків Dior та Bulgari.

Белла Хадід - Найкрасивіші дівчата у світі

4. Тейлор Свіфт

Ніжний голос та ангельське обличчя Тейлор Свіфт розбили серця тисяч шанувальників. А ти знаєш, що ноги співачки застраховані на 40 мільйонів доларів?

Тейлор Свіфт - Найкрасивіші дівчата у світі

3. Галь Гадот

Ну, звичайно ж, у нашому топі обов’язково повинна була опинитися Чудо-жінка. Перед чарівністю та красою цієї ізраїльської актриси неможливо встояти!

Галь Гадот - Найкрасивіші дівчата у світі

2. Елізабет Дебікі

Крім величезних очей та чарівної посмішки природа подарувала Елізабет Дебікі ще й неабияке зростання. Струнка красуня виглядає велично і благородно в будь-якому вбранні.

Елізабет Дебікі - Найкрасивіші дівчата у світі

1. Марго Роббі

За останні кілька років популярність Марго Роббі стрибнула до небувалих висот.Лише за ці два роки австралійська красуня з феноменальним успіхомзнялася в ролі Харлі Квін та Шерон Тейт.

Марго Роббі - Найкрасивіші дівчата у світі