Ален Делон: як зараз виглядає і чим займається

Ален Делон: як зараз виглядає і чим займається

Головний серцеїд 60-х цього року відсвяткує своє 85-річчя. Але мало хто знає, чим зараз займається Ален Делон, де живе та як виглядає. Ми дізнались, як у нього справи та готові поділитися останніми новинами!

Діти та онуки

Остання дружина Розалі народила Делону Анушку та Альона-Фаб’єна, яким зараз 30 та 26 років. Минулого року Анушка дебютувала на червоній доріжці, а цього року – народила знаменитому дідусеві онука. Батько дитини – актор Жюльєн Дерімс. Малюк народився 14 лютого 2020 року в Женеві.

Також у актора є син Ентоні Делон (55 років) від Наталі Бартелемі. І син Арі Пефген (58 років) від німецької актриси та співачки Ніко. Делон ніколи не визнавав Арі, але його виростили батьки актора та дали своє прізвище Булонь.

Ален Делон - Його діти та онуки

Особисте життя

У 2002 році Ален Делон розлучився зі своєю дружиною Розалі Ван Бремен. Історія досі огорнута туманом та безліччю питань. Подружжя довго конфліктувало, а 2001 року ситуація досягла критичної точки.Делон захотів стати резидентом Швейцарії, бо завжди її любив, а ще міг платити менше податків. Він подбав про дітей, але зовсім проігнорував дружину. Після цього Розалі перестала терпіти і відлетіла з дітьми до Нідерландів.

Ален Делон - Особисте життя

Захід акторської кар’єри. Чи ні?

Ти здивуєшся, але про закінчення акторської кар’єри Ален Делон заявив лише у 2017 році. Щоправда, у 2019 він уже передумав здаватися!

Хоча він і робив велику перерву у зйомках, але у 2006 зіграв Цезаря в комедії «Астерікс на Олімпійських іграх». Персонаж вийшов напрочуд самоіронічним. Вустами Цезаря, який не може відірватися від дзеркала та самолюбування, Делон жартує про свої роботи та життя.

У 2008 Ален Делон вийшов на театральні підмостки у паризькому театрі. Він зіграв головну роль у виставі «Любовні листи», і заразом став його режисером. А у 2012 році він навіть відзначився у російській комедії «З новим роком, мами!» в епізодичній ролі самого себе.

Ален Делон - Захід акторської кар'єри