Ален Делон: як зараз виглядає і чим займається

Ален Делон: як зараз виглядає і чим займається

Головний серцеїд 60-х цього року відсвяткує своє 85-річчя. Але мало хто знає, чим зараз займається Ален Делон, де живе та як виглядає. Ми дізнались, як у нього справи та готові поділитися останніми новинами!

Діти та онуки

Остання дружина Розалі народила Делону Анушку та Альона-Фаб’єна, яким зараз 30 та 26 років. Минулого року Анушка дебютувала на червоній доріжці, а цього року – народила знаменитому дідусеві онука. Батько дитини – актор Жюльєн Дерімс. Малюк народився 14 лютого 2020 року в Женеві.

Також у актора є син Ентоні Делон (55 років) від Наталі Бартелемі. І син Арі Пефген (58 років) від німецької актриси та співачки Ніко. Делон ніколи не визнавав Арі, але його виростили батьки актора та дали своє прізвище Булонь.

Ален Делон - Його діти та онуки

Особисте життя

У 2002 році Ален Делон розлучився зі своєю дружиною Розалі Ван Бремен. Історія досі огорнута туманом та безліччю питань. Подружжя довго конфліктувало, а 2001 року ситуація досягла критичної точки.Делон захотів стати резидентом Швейцарії, бо завжди її любив, а ще міг платити менше податків. Він подбав про дітей, але зовсім проігнорував дружину. Після цього Розалі перестала терпіти і відлетіла з дітьми до Нідерландів.

Ален Делон - Особисте життя

Захід акторської кар’єри. Чи ні?

Ти здивуєшся, але про закінчення акторської кар’єри Ален Делон заявив лише у 2017 році. Щоправда, у 2019 він уже передумав здаватися!

Хоча він і робив велику перерву у зйомках, але у 2006 зіграв Цезаря в комедії «Астерікс на Олімпійських іграх». Персонаж вийшов напрочуд самоіронічним. Вустами Цезаря, який не може відірватися від дзеркала та самолюбування, Делон жартує про свої роботи та життя.

У 2008 Ален Делон вийшов на театральні підмостки у паризькому театрі. Він зіграв головну роль у виставі «Любовні листи», і заразом став його режисером. А у 2012 році він навіть відзначився у російській комедії «З новим роком, мами!» в епізодичній ролі самого себе.

Ален Делон - Захід акторської кар'єри

Нагороди, скандали та сексизм

У 2019 році Ален Делон отримав Почесну Золоту пальмову гілку за внесок у розвиток кінематографу у Каннах. Це обурило американських активісток, які пригадали актору всі його грубі висловлювання на адресу жінок та одностатевих пар. Знайшлися навіть звинувачення у домашньому насильстві. Хоч петиція про позбавлення актора почесної нагороди і зібрала кілька тисяч підписів, але в Каннах її не ухвалили.

Ален Делон - Нагороди, скандали та сексизм

Пісні про кохання

Після найнеприємнішого скандалу в Каннах, Делон записав нову пісню. Вона розповідає про кохання, і в кліпі Je n’aime que toi Делон співучим речетативом зачитав любовний лист під ліричну музику. Його автор – француженка Джулія Парі, яка стала музою актора у ролику.

Ален Делон - Пісні про кохання

Інсульт та госпіталізація

У червні 2019 року Алена Делона було екстрено госпіталізовано до лікарні в паризькому передмісті.Спочатку стверджувалося, що це лише планове обстеження у зв’язку із серцевою аритмією та мігренями, якими страждає актор. Але пізніше агентство France Press повідомило, що Делон мав інсульт. Про нормалізацію стану батька розповів його син Ален-Фаб’єн у своїй інстаграмі.

Ален Делон - Інсульт та госпіталізація

Маєтки, яхти та собаки

Зоряна кар’єра дає свої плоди, і досі Ален Делон не відмовляє собі у радощах життя. Він володіє маєтками, яхтами, стайнями та розкішною колекцією художніх робіт. Диски та платівки перевидаються, а його ім’ям досі називають парфуми. Єдине, від чого актор справді страждає – це самотність. Можливо, така плата за розкішний образ!

Навколо Делона знаходяться десятки жінок, але він так і не зміг знову знайти ту, яка б скрасила його дні. Зараз він живе у Швейцарії, куди не раз приїжджав на зйомки, і, як і раніше, любить тварин. Він навіть виступав за введення у Швейцарії посади адвоката для чотирилапих улюбленців.

У французькому маєтку в Душі, куди Делон досі іноді навідується, живуть вісім собак, коти та кролики. Там же знаходиться цвинтар для 35 собак – усіх старих улюбленців актора.

Ален Делон - Маєтки, яхти та собаки

Втомився від життя?

Ще у 2018 році в інтерв’ю французькій газеті Ален Делон заявив, що життя його втомило і вже давно нічим не тішить. За словами актора, він встиг побачити все, а нова епоха не дає йому нічого натомість. Делон стверджував, що йому нема про що шкодувати і він готовий з легкістю піти зі світу, де правлять гроші. Ентоні Делон прокоментував заяву батька прохолодно: кожен створює своє нещастя своїми руками!

Ален Делон - Втомився від життя