Форми нігтів для манікюру. Правильна квадратна, мигдалеподібна, овальна, кругла, гостра

Форми нігтів необхідно підбирати з урахуванням типів пальців і рук. Крім того, вони багато в чому визначають те, яким буде манікюр, який здатний перетворити руки, підкреслити жіночність і індивідуальність.

Сучасна нігтьова індустрія пропонує величезний вибір форм, покриттів, варіантів художнього дизайну та розпису, щоб зробити руки кожної жінки красивими.

Форми нігтів, їх особливості

Скласти власне уявлення і зробити правильний вибір допоможе інформація про існуючих формах нігтів і їх характерні особливості.

Форма нігтів балерина

Відрізняється ніжністю і витонченістю. Назву цей вид манікюру отримав за схожість з пуантами, які одягають балерини під час танцю.

Обидва краю нігтьової пластини нахилені до центру, а кінчик має рівний зріз.

Форма підходить для будь-яких нагідок і особливо красива на великій довжині.

Перед виконанням такого манікюру потрібно подбати про здоров’я і міцності нагідок. «Балерина» добре носиться і рідко ламається.

Мигдалеподібна форма

У мигдалеподібної форми м’які і плавні лінії, без кутів і переходів. Від кромки лінії росту ніготь спрямовується до центру і заокруглюється.

Виконується на пальцях з коротким нігтьовим ложі, це дозволяє забезпечити основна вимога, що виступаюча частина обов’язково довше ложі. Приваблива на витончених пальчиках з вузькими пластинами.

Овальна форма нігтів

Овальні нігті підходять до всіх видів будови пальців. Її характерна виконання – це точне повторення лінії підстави і нігтьового ложа.

Квадратна форма нігтів

Форму нігтя характеризують повністю паралельні бічні лінії з рівним,

перпендикулярно розташованим зрізом вгорі. На кінчику повинні обов’язково залишатися гострі прямі кути. Ефектні квадратні нігті середньої довжини.

Натуральні нігті квадратної форми часто обламуються на кутах або загортаються при відростанні. Особливо при тонких нігтях.

Кругла форма нігтів

Виконується навіть на коротких нігтях, виступаючих на 1 мм. Її часто використовують як початкову, коли нігті недостатньо галузі і надати іншу форму не виходить. Лінія контуру нігтів круглої форми повторює в точності край пальця. По мірі відростання виконується коригування.

Гостра форма нігтів (шпилька)

Екстравагантний і стильний манікюр дівчатам, які бажають виділитися і блищати. Підійде до тонким, довгим руках і пальцях. Зовні це подовжені і загострені нігті.

На натуральних нігтях форму рідко вдається довго зберігати, тому що гострі краї легко травмуються. Штучні нігті-стилети виконують в декількох варіаціях:

 • готичний стилет;
 • низький стилет;
 • сворд;
 • пилка.

Форма нігтів пайп

Унікальна форма, що об’єднує квадратну і мигдалеподібну, формується лише з застосуванням штучних матеріалів. Нігті у вигляді арки з вираженим вигином по середині схожі на трубочку (pipe). Вільна частина пластини скошена під 45° з обох сторін. Бічні лінії нігтьової пластини зберігають паралельність один одному.

Манікюр пайп робить руки привабливими. Варіанти декору не мають обмежень, від однорідного покриття до акваріумного дизайну та художнього розпису.

Популярність форми нігтів пайп пояснюється практичністю і міцністю. Форма підійде для всіх нагідок і додасть пальцях витонченості.

 

Форма нігтів гробик

Форма нігтя має схожість з «Балериною». Обидві перебувають на піку моди і популярності.

Застосовна для будь-якої конфігурації нігтьових пластин і пальців.

Являє симбіоз квадрата і трикутника. Трикутний або мигдалеподібний ніготь спрямований до центру і рівно підрізане у вершини, щоб контур нагадувала трапецію.

Пошкоджень найбільш схильні гострі кути у краю.

Форма нігтів ейдж

Форма нігтя стала трендом манікюрної моди в 2016 році. Переклад назви означає межу, клинок. Дизайн ейдж вибирають модниці, прагнуть до експериментів і нововведень.

Французькому манікюру надають прямокутну форму, а після скошують у вершини у вигляді клину. Кути можуть бути більш гострими або тупими, але обов’язково сходитися у вигляді букви V.

При зовнішній проблемами форми, вона досить міцна і добре носиться.

Форма нігтів бріджит

Поєднати класику і ексцентричність дизайнерам нігтьової естетики вдалося в формі «Бріджит».

Ніготь має дві грані, три площини і звужується край. Форму можна порівняти зі стилетами, з тією різницею, що тут три скосу, а не два. Складна геометрія народжується лише у досвідчених майстрів. Складність і тонкість виконання відображено в слові «Bridge», що означає складна конструкція, міст.

Форма нігтя нагадує квадрат, плавно переходить в мигдалину. Край закінчується гострим кінцем і двома гранями, рівне сполученими на вершині. Межі при згинанні формують кут 90°. При створенні форми нігтів важливо витримати пропорції, щоб підстава була з чіткими лініями і займало третину від природного нігтя.

Неперевершене враження манікюр виробляє на витончених пальцях.

Форма нігтів метелик

Форма нігтя відноситься до екзотичних і не отримала великого поширення.

При бічному погляді форма схожа на крила метелика.

Подовжений прямий ніготь закінчується гострою вершиною з невеликим округленням. Похилі грані мають форму кривої.

Виглядає такий манікюр креативно і граціозно.

 

Як підібрати форму нігтів під пальці

Природно і привабливо виглядає манікюр, найкраще підходить до пальців і рук жінки. При виборі бажаної форми звертають увагу на природні дані нігтьових пластин, вигин кутикули, довжину пальців. І звичайно, важливо відчувати себе комфортно і впевнено, нігті повинні подобатися.

Фахівці виділяють кілька основних форм нігтів і кутикули:

 • Овальна – вважається універсальною і дозволяє надавати будь-яку форму. Бажано зберегти овальну чи можна надати круглу форму.
 • Квадратна – при цій формі лінію контуру нігтьової пластини теж роблять квадратної. Інші варіанти будуть просто не доречні.
 • Трикутна – з трикутної кутикулою найбільш гармонійно будуть виглядати трикутні або загострені нігтики.

Будова пальців і форма рук роблять великий вплив на вибір гармонує форми. Пальці бувають товстими, довгими, тонкими або короткими, отже, різні форми виглядають по-різному.

Круглі нігтики вважаються універсальними і підійдуть консервативним жінкам. Вони ідеальні для повсякденного манікюру. Така форма рекомендується жінкам з широкими долонями і пальцями. Гармонійно виглядають нігтики середні чи короткі. Округла форма відрізняється більшою міцністю. Нігті рідше ламаються, особливо, коли доводиться багато працювати руками.

Товсті пальці стануть більш привабливими з круглими нігтиками. Не потрібно робити квадратний профіль нігтів. Руки з товстими пальцями вони зроблять лише грубіше.

Квадратні нігтики стануть ідеальним доповненням тонких і довгих пальців. Квадратна форма чудово дивиться при будь-якій довжині. До тонких пальцях підійде квадратний варіант манікюру з звуженням до краю. Квадратні нігті зі скругленнями з боків відрізняються практичністю, рідше ламаються і нічого не зачіпають. Краще робити їх середніми або короткими.

Овальний манікюр здатний візуально подовжити короткі пальці. З овальним нігтьовим ложі вони будуть здаватися більш тонкими.

Квадратно-овальний манікюр найкраще гармоніює з довгими і великими пальцями.

Загострені або трикутні нігті додадуть вишуканості тонким пальцях і кистях. Форма відрізняється підвищеною крихкістю і вимагає обережного виконання ручних маніпуляцій.

До акуратним ручок з маленькими пальцями підійде мигдалеподібна форма. Миндалевидность візуально звужує і подовжує пальці. Красивіше здаються довгі нігті.

Як правильно робити форму

Після визначення переваг, формують нігті обрізанням ножицями або щипчиками і вирівнюванням пилкою. Роботі з нігтиками повинна передувати спеціальна ванночка для рук і видалення кутикули і задирок.

В процесі обпилювання контуру потрібно прагнути витримувати симетрію. Нігтьова поверхню умовно ділиться на дві частини і по черзі обробляється пилочкою в одну сторону від кута до центру.

Рух пилочки в одну сторону допоможе уникнути розшарування нігтя

Рекомендації по вибору пилок:

 • Натуральні нігті краще обробляти скляній або каучукової пилкою.
 • Надання форми для ламких і тонких нігтів краще виконувати інструментом з каучуку або кераміки з дрібним напиленням.
 • Обробка металевих пилкою викликає шарування нігтів, вони частіше ламаються. Так відбувається через нагрівання краю нігтя при обробці.
 • Шліфування і згладжування вийде якісніше з кришталевої чи скляній пилкою.
 • Наждачні прилади допомагають впоратися з нерівностями і видалити темні плями.
 • Здорові і міцні нігті обпилюють алмазною або сапфіровою інструментом.
 • Перед кожною процедурою манікюру інструмент обов’язково обробляють антисептичним засобом.

  Як надати потрібну форму нігтям

  Перед доданням форми нігтям, слід ще раз переконатися, що вона підходить за типом рук і пальців, найкраще зможе підкреслити стиль та індивідуальність. Адже саме форма нігтя створює загальне враження від манікюру.

  Як зробити квадратну форму

  Квадратна форма дозволяє виконати строгий французький манікюр і реалізувати будь-яке декоративне рішення. Для отримання контуру потрібно відростити нігті довжиною близько 3 мм. Більш довгі нігті будуть швидше обламуватися. Вільний край нігтя обережно подпиливается через весь ніготь в перпендикулярній пальця площині. Куточки по краях згладжуються пилкою.

  Для отримання м’якого квадрата, кутикула обрізається прямо, з чітким виділенням кутів. Це допоможе цілісному сприйняттю внутрішньої та зовнішньої зони. При маленьких нігтьових пластинах вільний край повинен бути злегка подовжений.

  Як зробити мигдалеподібну форму

  Остаточна мигдалеподібна форма виходить після кількох етапів обробки. Починати слід з надання квадратної форми одним рухом. Після цього прямі куточки по краях запиливаются, щоб вийшла витягнута трапеція. Не потрібно поспішати, щоб трапеція не вийшла дуже вузькою. Утворилися вершини трапеції закруглюються пилкою плавними лініями, що повторюють контур мигдалевого горіха.

  Як зробити овальну форму

  Необхідно підпиляти ніготь з кожної зі сторін, а кінчик трохи закруглити. При роботі слід дотримуватись форми яйця і тримати пилку під нахилом.

  Як зробити гостру форму

  Для надання форми у вигляді стилета, спочатку формують овальну форму із закругленням кінчиків нігтів. Після цього вільний край зауживают, щоб вийшла форма кинджала.

  Як зробити форму нігтів балерина

  Для створення форми балерина, краю нігтя спилюють під кутом. Кінчика надають прямокутний вид.

  Як зробити форму нігтів на ногах

  Нігті не тільки на руках, але і на ногах вимагають догляду. Він складається в підтримці здоров’я і привабливості з допомогою основних правил гігієни і регулярного педикюру.

  Процедури по догляду починають з теплою сольової ванни, яка допоможе розм’якшити стопи і нігті. Дерев’яною паличкою або лопаткою з манікюрного набору видаляють відкладення під нігтем і в складках шкіри.

  Обрізати нігті на ногах потрібно по прямій лінії, щоб уникнути вростання нігтя в шкірний валик. Куточок нігтя залишають видимим над поверхнею бічного валика. Вростання частіше спостерігається у нігтів арочної форми. У плоских нігтів таке рідко трапляється.

  Форму квадратним нігтям надають дрібної пилкою, односторонніми рухами від краю до центру, щоб запобігти розшаровуванню. Куточки трохи округляють, щоб не чіплялися. Вільний край повинен виступати не менш, ніж на 0,5 мм.

  Шорстку поверхню нігтьової пластинки злегка зачищають пилкою-полировщиком.

  При виконанні педикюру, нігтьової пластини на ногах надають прямокутну або квадратну форму. Прямокутна форма відрізняється злегка довгим нігтем. У квадратних нігтів зріз з прямими кутами при маленькій довжині.

  Регулярний догляд за нігтями служить профілактикою вростання нігтя, обламування і розшарування, допомагає уникнути грибкових уражень

  Послідовність нарощування нігтів гелем

  Мати красиві довгі нігті з дитинства мріють багато дівчат, але відростити і зберегти натуральні вдається не всім. Сучасні технології дозволяють втілити мрії про красивий манікюр.

  Прикрасити руки нігтиками самих різних форм допомагає гелиевое нарощування. Покриття може бути звичайним однотонним, дизайнерським, з декором або стразами.

  У гелиевого нарощування багато переваг:

 • За короткий час можна отримати нігті бажаної форми і довжини.
 • Повністю нешкідливий матеріал і не викликає алергію.
 • Гель швидко застигає під лампою з ультрафіолетом.
 • Покриття не псує нігті.
 • Практично і довго тримається.
 • Гелієві нігті виглядають абсолютно натурально і природно.
 • Відсутність неприємного запаху під час процедури і після неї.
 • У список недоліків входить те, що штучні нігті ламаються при ударі і вимагають регулярного обслуговування в салоні.

  Нарощування нігтьової пластини відбувається за допомогою форм-шаблонів. Вони можуть бути тефлоновими, металевими або паперовими для одноразового застосування.
  Нарощування ведеться за двом відомим технологіями, з застосуванням нижніх або верхніх форм. При використанні технології нарощування на нижні форми, вона закріплюється до внутрішньої сторони нігтя.

  У разі застосування верхніх форм послідовність дій зберігається, з одним винятком, що не потрібно створювати S-вигин. І так все вийде гладко і красиво. Технологія проста у виконанні і не потребує спеціальної підготовки.

  Послідовність операцій при нарощуванні:

 • Майстер обробляє руки антисептичним складом.
 • Глянець на нігтьовій пластині зчищається пилкою з абразивністю 240 для поліпшення зчеплення з гелієвим матеріалом. Потрібно отримати матову поверхню нігтя.
 • Нігті обезжирюються і покриваються базовим складом.
 • Пальці поміщаються під лампу на пару хвилин.
 • Після сушіння верхній шар знімається.
 • На пальці встановлюється і кріпиться шаблон таким чином, щоб його центральна частина стала точним продовженням нігтя. Потрібно стежити, щоб край не був піднятий або опущений.
 • Від кінчика нігтя наноситься пензликом гель, з ущільненням в центральній частині. Для рівномірного розподілу по поверхні палець злегка повертають з боку в бік.
 • Руку з нанесеним гелем поміщають під лампу з витримкою 3 хв.
 • Потім слід повторне нанесення для формування S-вигину.
 • Далі слід просушування, видалення липкого шару і шаблону.
 • Поверхня нігтя остаточно вирівнюється подушкою для шліфування.
 • Ретельно видаляються сліди пилу з пальця.
 • Очищена поверхня покривається фінішним шаром.
 • Після двохвилинній сушіння нігтик буде готовий.
 • Поверхня нігтика знежирюють, а кутикулу обробляють маслом.
 • Далі нанесення декоративного покриття, варіантів якого велике безліч.

  Нарощування нігтів гелем за допомогою форми

 • Процес відтворення нігтів бажаної форми і довжини вимагає майстерності і терпіння, зате результат буде радувати кожен день

  Де купити форми для нарощування

  Форми для нарощування нігтів можна придбати на сайтах інтернет-магазинів і в спеціалізованих відділах з продажу товарів для нігтьового сервісу. Одноразові паперові форми продаються у вигляді паперових стрічок і рулонів. Ціна на матеріал починається від 400 руб.

  Багаторазові форми продаються упаковками по 5 і 10 штук. Купівля прослужить багато років і дозволить створювати нігті будь-якої форми. Форми для нігтів допоможуть швидко моделювати нігті і економно витрачати гелієвий матеріал.

  Форми нігтів і види покриття за всю історію манікюру в кілька тисяч років багато разів змінювалися і в результаті накопичено великий досвід по догляду і прикраси нігтів. Манікюр дає можливість творити й самовиражатися, кидати виклик і бути неповторною.