Форми нігтів для манікюру. Правильна квадратна, мигдалеподібна, овальна, кругла, гостра

Форми нігтів необхідно підбирати з урахуванням типів пальців і рук. Крім того, вони багато в чому визначають те, яким буде манікюр, який здатний перетворити руки, підкреслити жіночність і індивідуальність.

Сучасна нігтьова індустрія пропонує величезний вибір форм, покриттів, варіантів художнього дизайну та розпису, щоб зробити руки кожної жінки красивими.

Форми нігтів, їх особливості

Скласти власне уявлення і зробити правильний вибір допоможе інформація про існуючих формах нігтів і їх характерні особливості.

Форма нігтів балерина

Відрізняється ніжністю і витонченістю. Назву цей вид манікюру отримав за схожість з пуантами, які одягають балерини під час танцю.

Обидва краю нігтьової пластини нахилені до центру, а кінчик має рівний зріз.

Форма підходить для будь-яких нагідок і особливо красива на великій довжині.

Перед виконанням такого манікюру потрібно подбати про здоров’я і міцності нагідок. «Балерина» добре носиться і рідко ламається.

Мигдалеподібна форма

У мигдалеподібної форми м’які і плавні лінії, без кутів і переходів. Від кромки лінії росту ніготь спрямовується до центру і заокруглюється.

Виконується на пальцях з коротким нігтьовим ложі, це дозволяє забезпечити основна вимога, що виступаюча частина обов’язково довше ложі. Приваблива на витончених пальчиках з вузькими пластинами.

Овальна форма нігтів

Овальні нігті підходять до всіх видів будови пальців. Її характерна виконання – це точне повторення лінії підстави і нігтьового ложа.

Квадратна форма нігтів

Форму нігтя характеризують повністю паралельні бічні лінії з рівним,

перпендикулярно розташованим зрізом вгорі. На кінчику повинні обов’язково залишатися гострі прямі кути. Ефектні квадратні нігті середньої довжини.

Натуральні нігті квадратної форми часто обламуються на кутах або загортаються при відростанні. Особливо при тонких нігтях.