База для гель лаку: яка краще, відгуки, фото і відео ради

Манікюр, виконаний з допомогою гель лаку, став дуже популярним серед дівчат. В останні роки багато віддали перевагу саме цьому методу нарощування нігтів. Але в такому вигляді манікюру важливу роль грає база для гель лаку. Фахівці говорять про те, що на стан манікюру більше впливає якість бази і топа, ніж сам гель лак.

Отже, нарощування нігтів за допомогою гель лаку робиться в кілька етапів. Спочатку очищається нігтьова пластина від старого лаку, видаляється жирний блиск і надається форма нігтя. Далі наноситься база під гель лак, при цьому потрібно стежити за тим, щоб база не потрапляла на шкіру або кутикулу.

Після повного висихання наноситься сам гель лак, колір підбирається індивідуально для кожної дівчини. І знову після висихання гелю наноситься фініш-гель, свого роду закріплювач. Примітно, що всі лаки наносять дуже тонким шаром, крім фініш гелю, його наносять більш товстим шаром.

Як можна побачити з опису процедури, необхідність використання бази дійсно є. Адже база під гель лак має вплив на ніготь і коригує його для нанесення самого гелю. Вона вирівнює всю поверхню нігтьової пластини, і живить її. Також база під гель лак наноситься для того щоб зменшити ризик появи всіляких тріщин або отпадания лаку. Якщо нанести базу неправильно, через кілька днів можна побачити неприємну картину на своїх нігтях.

Тому, дотримуючись думки, що базовий лак є головним при нарощуванні гель лаком, потрібно розуміти, що купуючи його для домашнього манікюру, не варто економити.

Якщо говорити про фініш-гелі (топ), то він також є головним у такому вигляді нарощування нігтів. Адже він наноситься безпосередньо на гель лак, тому повинен володіти закріпними властивостями. При купівлі топа також не варто економити. У разі, якщо бюджет обмежений, краще трохи заощадити на гель лаку, ніж на топі і базі.

У рейтингу базового лаку під гель лак лідируючі позиції займають дві фірми – це tnl і інгарден. Звичайно, зрозуміти, яка краще база, новачкам буде важко. Тому, як завжди, на допомогу приходять відгуки. Саме прочитавши їх, можна зробити вибір на користь того або іншого виробника.

Валентина про ingarden: «Роблю своїм клієнткам манікюр гель лаком, завдяки базі він тримається до 4 тижнів. Не помічала відколів або жовтуватого відтінку. Дуже часто фірма випускає нові види баз, поліпшені. Тому користуюся базами тільки цього виробника. Раджу новачкам, так і майстрам теж».

Юля пише враження про виробника тнл: «Зовсім недавно стала майстром манікюру, тому параметри підбору лаків трохи змінилися. Про це виробника можу сказати тільки хороше.

По-перше, ціна дуже доступна, що не може не радувати. А по-друге, якість як у найдорожчих базових лаків. База ніколи не розтікається, що дозволяє їй швидко висохнути, і продовжити манікюр. Перекриває всі недоліки на нігтях, і завдяки цьому нанесення гель лаку стає легше. Поки задоволена і буду користуватися цією базою, далі – подивимося».

 

Для того, щоб вибрати хорошу базу під гель лак, слід купувати тільки в спеціалізованих магазинах. Можна експериментувати, куштуючи кожен раз нову базу. Якщо ж манікюр проводиться в домашніх умовах, можна використовувати не дуже дорогі бази, але для професійного нарощування якість відіграє важливу роль. А у випадку з базовими лаками, чим дорожче – тим краще. Також можна дізнатися у фахівців, яка база буде триматися довше, і на основі їх думки зробити свій вибір.

При нанесенні бази під гель лак варто дотримуватися деяких правил:

  • Наносити базу потрібно дуже тонким шаром, втирающими рухами, починаючи з середини нігтя. Від якості втирання залежить якість всього манікюру.
  • Існує два види базових лаків: звичайний і лікувальний. Відрізняються тільки тим, що лікувальний може мати певний відтінок, але при нанесенні він буде ледве помітний.
  • Фахівці радять використовувати для манікюру всі лаки одного виробника, але за різних обставин можна і не дотримуватися цього правила. Краще, щоб база і топ були одного виробника, а гель лак можна використовувати іншої фірми.
  • Також фахівці говорять про те, що знімати липкий шар з бази не обов’язково, таку процедуру можна проводити в самому кінці, тільки з топом, після його полімеризації.

Отже, до підбору бази варто підходити дуже відповідально, адже від нього залежить якість всього манікюру. Головне – підібрати саме ту, яка підійде і за ціною, і по ефективності. У разі, якщо вибрати основу важко, можна подивитися відео, де використовуються різні основи, і видно, який результат виходить після їх нанесення. Зазвичай такі знімають відео для новачків, щоб допомогти їм розібратися.

Якщо мова йде про покупку бази через інтернет, краще замовляти на офіційних сайтах, ні в якому разі не можна купувати у приватних осіб. Тоді можна бути впевненим у якості придбаного товару.