Як зробити в’язаний манікюр гель-лаком. Засоби та інструкція з виконання фото

Палітра гель-лаків, представлена на ринку косметичних товарів, настільки різноманітна, що для створення гарного манікюру дівчатам не обов’язково вдаватися до послуг професійних майстрів в салонах.

Можна і в домашніх умовах зробити будь-який з модних нині видів манікюру, як, наприклад, в’язаний манікюр.

 

Популярність використання гель-лаків обумовлена низкою переваг, якими вони володіють у порівнянні з іншими видами лаків:

  • більш яскрава колірна насиченість;
  • відсутність запаху;
  • висока зносостійкість (близько 2-3 тижнів);
  • безпека для нігтьової пластини;
  • унікальна властивість лаку відростати разом з нігтем.

Що таке в’язаний манікюр

Вже не перший сезон все зростаючою популярністю користується в’язаний манікюр, який можна зробити гель-лаком, як за допомогою професійних майстрів, так і самостійно.

 

Це трендові напрямок виглядає незвично і стильно, особливо в холодну пору року.

В цей час ви не тільки надягаєте на себе теплі речі, але і створюєте затишну і теплу «одяг» для своїх нігтів, так звані светри, які в точності можуть повторювати візерунки в’язаних виробів або представляти собою об’ємні малюнки-орнаменти.

Необхідні компоненти при нанесенні манікюру

Перш, ніж робити в’язаний манікюр гель-лаком, слід зібрати всі необхідні складові і знати, як і для чого їх використовувати.

 

№ п/пНазва компонента для виконання в’язаного манікюру гель-лакомОбласть застосування1.ультрафіолетова лампа або LED-лампазастигання гель-лаку2.базакраще зчеплення гель-лаку і нігтя3.закріплювачфіксація гель-лаку4.шліфування (або баф)вирівнювання поверхні нігтя5.дегидраторзнежирення і видалення зайвої рідини6.гель-фарби або гель-лаки різних відтінківстворення малюнка7.акрилова пудрастворення фактури8.тонка кистьнанесення малюнка або візерунка9.щіточкавидалення зайвої пудри

 

Корисна інформація! Можна придбати всі ці предмети окремо, але краще заощадити час і кошти і купити готовий набір для нанесення манікюру в домашніх умовах, вибір яких сьогодні досить великий.