Шкідливий гель лак для нігтів. Склад, вплив гель лаку і шкоду від УФ лампи

Кожна сучасна жінка, незалежно від статусу і положення, намагається виглядати елегантною і доглянутою. Що ми, жінки, тільки не робимо і чим не ризикуємо, щоб підкреслити свою жіночність і красу. Якщо 100 років тому косметичні процедури могли собі дозволити лише дами з вищого суспільства, то в наш час ці послуги розраховані на будь-яку категорію людей.

Що входить до складу гель лаку і який вплив виявляється на нігті

Гарна зачіска, умілий макіяж і, звичайно ж, доглянуті нігті — це особлива гордість сучасної жінки. Завершальним етапом будь-якого манікюру вважається захист нігтьової пластини від впливу зовнішнього середовища, тобто фінішне покриття нігтя якісним лаком.

Шкідливий гель лак для нігтів ви дізнаєтеся з нашої статті

2010 рік став знаменним в нігтьової індустрії. Виник новий продукт — помісь лаку для нігтів і моделюючого гелю. Він увібрав у себе найкращі риси лаків — розкішну палітру кольорів, насичений блиск, легке нанесення.

Завдяки складу покриття може триматися на поверхні нігтьової до 2-х тижнів.

Так як цей продукт вже популярний, але занадто «молодий», багато хто сумнівається в тому, чи не шкідливий гель лак для нігтів?

Розберемося в цьому детальніше:

  • Плівкоутворювач – спеціальний склад, який за допомогою УФ — випромінювання утворює на поверхні нігтя еластичний, стійкий до стирання і хімічних впливів, міцний при вигині щільний шар.
  • Фотоініціатор при поглинанні ультрафіолетових променів запускає незворотну реакцію полімеризації (полімеризації). Чим більше компонента в складі, тим швидше гель лак твердне. В процесі полімеризації гель виділяє тепло і можливий дискомфорт (печіння) нігтьової пластини. Реакція залежить від товщини і щільності нігтя, а також нанесеного шару гелю (чим менше шар, тим менше печіння).
  • Активні розчинники — мономери та ефіри акрилової кислоти, сприяють допустимої густоті гель лаків і забезпечують необхідну в’язкість. Сприяють міцному зчепленню з поверхнею нігтьової пластини і гарантують необхідну стійкість декоративного покриття.
  • Пігмент відноситься до органічних і неорганічних речовин, що застосовуються для фарбування. Не розчиняться вгелевом покритті і не заважають поглинання УФ — випромінювання. Надає щільний і насичений колір, за допомогою якого отримують різноманітні дизайнерські елементи на нігтях.
  • Наповнювачі та добавки надають покриття лак-гелем додаткові властивості та характеристики, що впливають на пластичність, в’язкість і блиск. Можлива індивідуальна алергічна реакція на деякі добавки (масла, ароматизатори).