Закріплювач лаку для нігтів: який краще, інструкція по застосуванню

Зберегти бездоганний вигляд манікюру досить складно: щоб він залишався як можна довше акуратним, без спеціальних засобів, наприклад, без закріплювач лаку для нігтів, просто не обійтися.

Засіб для закріплення манікюру є незамінним помічником, адже при занятті домашніми справами, взаємодія нігтів з різними миючими засобами може швидко зіпсувати гарний манікюр. Навіть якщо виробники обіцяють високу стійкість покриття, через пару днів воно може втратити доглянутий вигляд і блиск.

Не завжди є можливість і кошти, щоб відвідувати салони, тим більше, що цінник на нігтьової сервіс досить високий. Красивий і довгограючий манікюр – такий результат повинен давати закріплювач лаку для нігтів, він не дасть лаку потріскатися раніше часу, а придбати його можна в будь-якому магазині косметики.

Відмінність закріплювача від прозорого лаку

Нерідко ці два засоби вважають однаковими, але насправді вони різні. Звичайний прозорий лак не має тих властивостей, якими володіє закріплювач. Він не захищає манікюр від пошкоджень, а сушити його доведеться досить довго. Закріплюючий засіб може виправити невеликі похибки манікюру.

Є засоби, до складу яких входить речовина під назвою затверджувач. Для такого покриття потрібна спеціальна сушка, не рекомендується робити манікюр по сирому шару, інакше старання будуть марними і фарбувати нігті доведеться заново, та і ціна буде високою через те, що при виробництві застосовується спеціальна молекулярна технологія.

Кожна дівчина може прочитати про ці кошти на просторах Інтернету, адже представниці прекрасної статі люблять залишати свої відгуки про цих б’юті-продуктах, а також фото з результатами ДО і ПІСЛЯ.