Однотонний манікюр: ніжний, красивий, з малюнком на безіменному пальці, фото

Манікюр – це обов’язковий елемент в образі кожної жінки. Красиві і доглянуті руки і нігті привертають увагу, дозволяють домогтися більшого розташування партнерів. Крім того, він може служити свого роду аксесуаром. Завдяки швидкоплинність моди, і довгі нарощені нігті втратили свою актуальність. Сьогодні прийнято носити недовгі нігті природної форми. Саме тому однотонний манікюр буде дуже доречний.

Він припаде до смаку стильним дамам, для яких важливо поєднання модного, але не яскравого. Крім того, короткі нігті, покриті лаком без будь-яких надмірностей, оптимальні для звичайного життя, коли потрібно займатися самими різними домашніми справами.

Те, як будуть виглядати нігті, пофарбовані в один тон, залежить від вибраного кольору. Зовсім не обов’язково вони повинні бути бляклими і непримітними. Вибір відтінку залежить від настрою, випадку і образу. Крім того, є ще правило, що в зимову пору колірна палітра повинна бути більш нейтральною, а ось влітку краще вибирати найбільш яскраві кольори.

Щоб зробити стильний і красивий манікюр буквально за кілька миттєвостей, можна покрити нігті матовим лаком.

Якщо на роботі існують правила, згідно з якими не можна носити яскравий манікюр, підійдуть лаки натуральних відтінків.

Дуже модною і універсальною є бежева палітра. Для стильних дам актуальним буде лак кольору nude. Цей ніжний тілесний відтінок вважається дуже вишуканим. Нігті, покриті таким лаком, виглядають акуратно, а руки доглянутими. До того ж він добре поєднується з будь-яким макіяжем, і він буде актуальний і вдень, і вночі в будь-якому місці.

Nude підходить абсолютно всім жінкам, незалежно від віку, кольору волосся і шкіри. Крім того, він є відмінною основою для створення дизайну. Він може бути зовсім ненав’язливим, виконаним в білому кольорі. Але при бажанні зробити манікюр з малюнком більш помітним, можна сміливо вибирати всі вподобані кольору, він відмінно поєднується з будь-якими, навіть самими яскравими тонами.

Тілесний відтінок актуальна протягом усього року, незалежно від сезону. Він чудово виглядає як на коротких, так і довгих нігтях. Тому і в 2017 році він буде серед найбільш модних кольорів.

Дуже цікавими виглядають нігті, нафарбовані лаком м’ятного відтінку. Цей магічний колір притягує погляди і викликає бажання як слід розглянути нюанси відтінку. Він підійде для створення настрою і в літній, і в зимовий період. Він вважається нейтральним відтінком. Але при цьому, в похмуру погоду допомагає створити гарний настрій і зарядитися бадьорістю. Він не потребує додаткового перетворення: і без будь-якого дизайну виглядає дуже яскраво і свіжо.

Яскраві відтінки блакитного кольору добре гармонують із летить літнім одягом, створюють чудовий настрій. Адже яке воно може ще бути, якщо за вікном світить сонце, а на нігтях немов відображається яскраве небо. Цю палітру можна використовувати також в зимовому манікюрі, але відтінки рекомендується брати більш приглушені, склоняющиеся до сірого і сталевого.

Сонячний жовтий колір просто створений для літнього манікюру. Він дарує прекрасний настрій, а різноманітність відтінків допомагає підібрати оптимальний під будь-який наряд. Він може бути ніжним або насиченим. До того ж є гарним базовим кольором для створення яскравого і легкого дизайну.

Одним з найпопулярніших кольорів, який також споріднена з бежевим, жовтим, є золотою. Він уособлює колір благородного металу, саме тому багато дівчат мають у своїй колекції пухирець такого лаку. Його відтінки можуть бути різної насиченості, але він все одно виглядає яскраво на нігтях. Тому рекомендується використовувати його для вечірніх виходів. Ще потрібно не перестаратися з кількістю нанесених шарів.

Досить класичним, але і яскравим є манікюр червоного кольору. Найбільш модним є поєднання червоного лаку з короткими нігтями квадратної форми. Але і на довгих нігтях він виглядає не менш вдало, велика кількість відтінків дозволяє підібрати найкращий варіант.

Але цей колір дуже вимогливий до стану нігтів і рук, так як видає всі недоліки. Тому руки повинні бути ідеально доглянутими. Для вечірнього виходу, що дозволяє додати яскравості, блиску і виразності манікюру, можна доповнити його дизайном. Наприклад, зробити з малюнком на безіменному пальці або з об’ємною ліпленням.

Взагалі, останнім часом часто зустрічається манікюр, зроблений з акцентом на один ніготь. Його можна виділяти не тільки за допомогою малюнка або камінчиків, але і за допомогою покриття лаком іншого кольору. Він може мати зовсім інший тон або ж аналогічний основному, тільки на порядок яскравіше. Подібний манікюр виглядає стильно і свіжо.

Нігті, покриті лише одним тоном лаку, абсолютно не є нудними. Вони виглядають жіночно і ніжно.

Відео по темі статті