Список для нарощування нігтів гелем: все, що потрібно в домашніх умовах

Після відвідування майстра манікюру будь-яка дівчина замислювалася про те, щоб була можливість самостійно робити такі процедури вдома. Звичайно, якщо мова йде про просте манікюрі без нарощування та інших складних дій щодо нігтів, то кожна дівчина має можливість робити манікюр у домашніх умовах. Адже для цього потрібна пилка, лак, крем і манікюрний набір. Але якщо мова йде про більш серйозні процедурах (нарощування, спа процедури), то без допомоги фахівця важко. Але все-таки нарощування нігтів гелем можливо в домашніх умовах. Єдине, що потрібно зробити, скласти список для нарощування нігтів гелем та придбати все необхідне.

Адже зрозуміло, що простим лаком в такій ситуації нічого не зробиш, потрібні більш професійні засоби. У салоні краси нарощування нігтів робиться швидше, ніж удома, але і оплата такої роботи буде коштувати більше, адже оплачується ряд матеріалів і робота майстра.

Можна скласти приблизний список всього найнеобхіднішого для процедури нарощування нігтів гелем, і вже тоді розуміти, чи має сенс займатися цим будинку власноруч. Отже, для того, щоб наростити нігті за допомогою гелю, необхідні такі матеріали:

 • Спеціальна лампа (ультрафіолет) для нігтів, сушіння після нанесення гелю. Найбільш відповідною потужністю є 36 Вт.
 • Пензлики (професійний набір). За допомогою плоскої кисті робиться форма нігтя.
 • Також у моделюванні нігтьової пластини допоможуть форми чи тіпси. На типсах необхідно перевіряти їх еластичність, якщо градус вигину великий, значить, вони довго прослужать.
 • На формах ж потрібно перевіряти зону склеювання і краще зупинити свій вибір на широкому типі склеювання, тоді вони добре триматися на пальцях.

 • Спеціальний клей, який призначений для типс.
 • Набір різних пилок для підпилювання нарощенной пластини нігтя. Спеціальна пилка для вирівнювання поверхні, має лужність 100-120 грітті.
 • Спеціальна лопатка, призначена для видалення частини кутикули (відсунення).
 • Ножиці манікюрні і кусачки для видалення зайвої шкіри.
 • Для укорочення тіпсів спеціальний катер.
 • Серветка спеціальна (без ворсу), надає нігтям ковзання перед нанесенням тіпсів.
 • Все, що потрібно для нарощування нігтів гелем, можна купити в магазинах, які орієнтуються саме на догляд за нігтями, там продавці допоможуть підібрати відповідний товар.

  Повний список інструментів для нарощування нігтів вдома можна дізнатися безпосередньо у майстрів манікюру, які вже довгий час займаються такою практикою. Тим більше, що список необхідних інструментів не такий вже і великий, можна дозволити їх купити. Інше питання про матеріали, які потрібні для такої процедури.

  Повний список того, що треба для такої косметичної процедури, можна знайти і в журналі та в інтернеті. Ось самі необхідні компоненти кожного процесу нарощування нігтів:

 • Камуфляжний Гель (для нарощування штучного нігтя).
 • Засіб для приклеювання гелю до теперішнього нігтя (праймер).
 • Спеціальний шар після нанесення праймера (бондер).
 • Гель для нанесення після нарощування нігтів, для того щоб додати йому блиск.
 • Спирт або спеціальна рідина, яка видаляє залишки липкого гелю.
 • Масло для уповільнення росту кутикули, наноситься в кінці процедури нарощування.
 • Ось список предметів, які так чи інакше необхідні для такої дії, як нарощування нігтів гелем. Вартість їх може відрізнятися, але не набагато. Звичайно, замовляючи такі засоби та інструменти в інтернеті, можна заощадити, але купуючи їх у спеціалізованих магазинах можна не боятися обману. Фахівці рекомендують новачкам купувати тільки фірмові засоби, які перевірені багатьма майстрами і мають велику популярність, але в той же час, важливо не переплатити.

  З назвами фірм, які заслужили свою довіру у майстрів манікюру, продавець магазину може ознайомити будь-якого охочого. Виходячи з цього списку, дівчина може зробити вибір, який точно не підведе її при проведенні домашнього нарощування.

  Для того щоб побачити результати нарощування нігтів за допомогою гелю, можна переглянути велику кількість фото, на яких дівчата показують стан нігтів до і після нарощування.

  Потрібно сказати про те, що нарощування гелем вважається самим нешкідливим способом. Тому якщо і робити вибір між способами нарощування, то краще зупинятися на нарощування гелем. Адже завдяки гелю поверхню нігтя не забивається, а має можливість дихати і поглинати корисні речовини.

  Можна також зайнятися нарощуванням нігтів за допомогою гелю для клієнтів. Тобто розробити бізнес-план, багато дівчата заробляють на цьому. Така робота може бути в домашніх умовах. Але початкові витрати потрібно розраховувати на велику кількість матеріалів, і ціну послуги потрібно робити нижче, ніж в салонах краси, і тоді перші клієнтки не змусять себе довго чекати.