Чому тріскається гель лак на нігтях, вже на другий день, в чому можуть бути причини, відео

Процедура нанесення гель лаку стала дуже популярною останнім часом, адже гель дуже красиво виглядає, при цьому не псує власний ніготь, не сприяє її послабленню. Кожна дівчина хоча б раз, але відвідувала салон для нанесення гель лаку на нігті. Але деякі дами були неприємно здивовані, тому що їх манікюр протримався недовго, не стільки часу, як обіцяли. А все тому що, не всі знають, чому тріскається гель лак на нігтях.

Прийшовши в салон до професіонала, дівчина покладається на його досвід і думає, що фахівець не може допустити помилки при нанесенні гель лаку на нігті. Але є деякі правила, яких необхідно дотримуватися і професіоналам і любителям.

Перед тим, як нанести гель лак на ніготь, не можна змащувати руки і нігті кремом. Тому що крем створює захисну плівку, а це заважає зчеплення лаку з нігтьової пластиною. І на другий день дівчина може побачити результат, який не сподобається їй.

Ніколи не можна фарбувати гель лаком мокрі або вологі нігті. І обов’язково перед процедурою потрібно знежирити поверхню кожного нігтя. Природний нігтьової жир може сприяти появі тріщин на лаку, а в самому жалюгідному результаті гель повністю відшаровується.

Є помилки, які ні в якому разі не можна допускати при знежирюванні нігтя:

  • розприскувати засіб на поверхню нігтя не можна. Треба змочити гладку серветку (не ватку або диск), і втирати засіб нігтьову пластину, особливо, в зону кутикули.
  • знежирення нігтя непризначеними для цього рідинами. У магазинах продається спеціальна рідина для знежирення нігтя, в крайньому випадку, можна використовувати рідину для зняття лаку або спирт.

Однією з головних причин, які можуть сприяти тріщин на нігті, є неправильна обробка нігтя. Сама правильна і здорова обробка нігтя проводиться з допомогою бафа (спеціальна щітка для нігтя).

На натуральних нігтях тріщини гель лаку з’являються рідше, ніж на нарощених. Вся справа в тому, що структура натурального нігтя краще сприймає гель лак і швидше відбувається їх зчеплення. Нарощені нігті часто можуть заперечувати гель лак, тому що вони і так вже нарощені, а їх намагаються ще й міцніше зробити. Тому багато фахівців не рекомендують робити манікюр гель лаком на нарощені нігті.

Тріщини на гель лаку також можуть з’явитися, якщо при нанесенні його на нігтях була пил або дрібні ворсинки. Якщо шар гелю, нанесений на нігті, був дуже тонким або товстим, тріщини також можуть зіпсувати нещодавно зроблений манікюр.

Є деякі причини, чому тріскається гель на нігтях, але вони більше залежать від зовнішніх факторів. Наприклад, якщо натуральний ніготь легкий і тонкий, то гель лак може швидше потріскатися, тому що кілька шарів гелю можуть зламати ніготь.

Якщо за станом здоров’я необхідно приймати антибіотики, то краще утриматися від манікюру гель лаком. Є перелік речовин, які організм виділяє через нігті, вони можуть послабити ніготь, і гель лак трісне. Тому на манікюр краще записатися після курсу антибіотиків.

Що характерно, деякі хвороби (шлункові проблеми, серцеві захворювання) і критичні дні у дівчат теж можуть погано впливати на стан нігтів, гель лак теж може засмутити свою господиню.

При використанні миючих засобів, ніготь може розшаровуватися, а це основна причина, чому тріскається гель лак. Якщо хочеться бачити свій манікюр в ідеальному стані, краще користуватися пральної і посудомийної машинками.

Для того, щоб не було ніяких шансів для появи тріщин, потрібно використовувати лаки, які містять одні й ті ж компоненти. Якщо лак, що наноситься перед гель лаком відрізняється за своїм складом, то тріщин не уникнути.

Також деякі дівчата можуть просто мати індивідуальну непереносимість даного продукту, тому якщо є якась алергія, необхідно заздалегідь попереджати майстра.

Салони краси не радять купувати гель лаки сумнівного походження. Але якщо є бажання навчитися робити манікюр з допомогою гель лаку будинку, то можна купувати лаки фірми блюскай. Вони дуже підходять для новачків у світі манікюру. Перед тим, як купувати, можна знайти відгуки на сайтах виробника даного лаку.

Можна також подивитися відео, де дівчата показують, як використовувати гель лак, і як правильно робити манікюр з допомогою цього косметичного засобу.

Але для нанесення гель лаку необхідно спеціальне обладнання і матеріали. Перелік їх можна дізнатися на будь-якому сайті, присвяченому манікюру, або ж запитати у майстрів в салоні краси. Вони можуть порадити виробників такого обладнання і зорієнтувати по вартості. Тому, знаючи всі хитрощі використання гель лаку, можна приступати до самостійного нанесення його на нігті.