Проблемні нігті: поради по догляду за ними

Проблема: нігті стали нерівними, горбистими, так що про гарний манікюр в домашніх умовах і мови не йде.

Чому так: схоже, ти сама винна, тому що найвірогідніша причина – неправильна обробка нігтів, а точніше кутикули. Якщо ти зрізаєш її самостійно, то запросто могла пошкодити лунку, з-за чого порушився зростання нігтя і з’явилися борозенки.

Що ж робити?

Для початку все-таки навчитися акуратно робити манікюр. Щоб відсунути кутикулу, використовуй не металеві, а дерев’яні палички. Видаляй шкірку спеціальним гелем або зрізуй добре заточеними ножицями або щипцями.

Якщо все робити правильно, нігті будуть відростати здоровими і гладкими. Поки ж користуйся вирівнюючої основою – вона заповнить западинки і поліпшить зчеплення лаку з нігтьової пластиною.

Якщо шаруються нігті

Проблема: «не нігті, а якийсь листковий пиріг!» – ти думаєш, скалывая частинки нігтьової пластини. І все б нічого, але лак категорично відмовляється триматися, навіть якщо ти в принципі не миєш посуд і не займаєшся іншими шкідливими для манікюру справами.

Чому шаруються нігті? І що робити? Чому так: варіант А – нестача кремнію. Варіант Б (набагато більш поширений) – зовнішні впливи. Сюди відносяться побутова хімія, використання ножиць замість пилки і звичайні механічні травми.

Що робити: налягай на злакові і селеру, багаті кремнієм. Навіть якщо шаруються нігті з інших причин, ці продукти завжди корисні для зовнішності. Посуд мій в рукавичках, а ножиці залиш для інших цілей.

Швидко привести в порядок навіть самі расслоившиеся нігті допоможе візит в салон на двотижневий так званий манікюр. Тут нігтьова пластина покривається гель-лаком, який абсолютно безпечний і не тільки зберігає колір протягом 10-14 днів, але і захищає ніготь від будь-яких шкідливих впливів.

Колірна гамма дизайну нігтів – це стильні, яскраві і в той же час грайливі тони: коралові, рожеві і сині. При цьому підбирати колір лаку краще всього під взуття або аксесуари. Але це не означає, що тон манікюру повинен точно збігатися з кольором аксесуарів, це може бути відтінок з тієї ж колірної гами.

А для вечора можна зробити французький манікюр з кольоровим кінчиком або навіть з додатковою смужкою посередині, поєднуючи контрастні відтінки. Це буде виглядати стильно і ультрамодно.